Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Uno 1.1 i.e Fire

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Uno 1.1 i.e Fire

    Имам странен проблем с Uno-то на жената. При движение забива нос и гасне. Преди 2 дни смених моторчето за празния ход. То не беше наред и оборотите на празен ход не бяха стабилни. След смяната това се оправи но остана другия проблем. Интересното е че веднага след като е изгаснала (още в движение) въщам ключа и отново на стартер - пали. Предполагам, че се губи захранването на горивната помпа. Някои да има за нея ел. схема? Или пък преборил такъв проблем!?
    Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

    #2
    Re: Проблем с Uno 1IE Fire

    mme написа:
    Имам странен проблем с Uno-то на жената. При движение забива нос и гасне. Преди 2 дни смених моторчето за празния ход. То не беше наред и оборотите на празен ход не бяха стабилни. След смяната това се оправи но остана другия проблем. Интересното е че веднага след като е изгаснала (още в движение) въщам ключа и отново на стартер - пали. Предполагам, че се губи захранването на горивната помпа. Някои да има за нея ел. схема? Или пък преборил такъв проблем!?
    Преди 6-7г. карах Уно 1.4ie и си бях закупил каталог на ХАЙНЕС (на български).Мисля, че още го имам (нямам спомен дали не го подарих когато продавах колата ) и ще го потърся. Ако е у мен още ще ти го дам. Вътре има много полезна информация за всички бензини и дизели
    http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
    Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
    FIAT Punto 02' 1.9 JTD
    FIAT Punto 99' 1.7 TD

    Коментар


      #3
      Благодаря предварително.
      Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

      Коментар

      Working...
      X