Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гуми - Мареа ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гуми - Мареа ?

    Еми не знам даже как да я формулирам тематаама имам 4 чисто нови GOOD YEAR EAGLE F1 - 225/40/17както и 4 нови BRIDGESTONE TURANZA - 195/65/15и понеже Либрата не е 4x98 както Мареа-та няма как да пробвам 17 цоловите дали ще станат на Мареа-таа тя в момента е на 14 ... а и 17 цола са си много за тази колаобаче нямам и 15-ки джанти ... та някой дали знае дали 195/65/15 ще влязат на Мареа ... нали се сещате няма от кой да взема такива джантиа пък не ми се набутва с пари при положение че гумите се окажат прекалено високи помагайте ... !!!
    Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
    Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

    #2
    Re: Гуми - Мареа ?

    DiStefano написа:
    Еми не знам даже как да я формулирам тематаама имам 4 чисто нови GOOD YEAR EAGLE F1 - 225/40/17както и 4 нови BRIDGESTONE TURANZA - 195/65/15и понеже Либрата не е 4x98 както Мареа-та няма как да пробвам 17 цоловите дали ще станат на Мареа-таа тя в момента е на 14 ... а и 17 цола са си много за тази колаобаче нямам и 15-ки джанти ... та някой дали знае дали 195/65/15 ще влязат на Мареа ... нали се сещате няма от кой да взема такива джантиа пък не ми се набутва с пари при положение че гумите се окажат прекалено високи помагайте ... !!!
    колега, зимата пробвах 195/65/15 на бравото /предницата би трябвало да е 1 към 1 с тази на марея/ и не ставаха... опряха в праговете веднага като я пуснахме от крика!
    "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

    Коментар


      #3
      шайсе !и аз имах такива подозрения
      Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
      Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

      Коментар


        #4
        Re: Гуми - Мареа ?

        DiStefano написа:
        Еми не знам даже как да я формулирам темата...
        Еми, колега, не мисля, че темата ти е за тук -
        ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5
          Re: Гуми - Мареа ?

          Pecho написа:
          [quote:5309c22673="DiStefano"]Еми не знам даже как да я формулирам темата...
          Еми, колега, не мисля, че темата ти е за тук -
          Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
          Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

          Коментар


            #6
            Здрасти колега това ли е колата от подписа.Ако е това браво,но сподели как е с този мотор тд75 защото аз съм със тд100 абсолютно същата и по цвят и всичко.Оригиналните и джанти са 15-ки но при теб с по малкия мотор може и да си на 14-ки.Ето ти една сканирана страничка от книгата какво препоръчват от завода производител
            Прикачени файлове
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              ми нямах ядове с моторавсъщност даже бих казал че динамиката беше доста прилична сега след като му насадиха интеркулер и пипнаха тук и там не е за вярване какъв потенциал извади :D а и всъщност мотора ми е точно като твоя
              Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
              Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

              Коментар

              Working...
              X