Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И пак за изпотяването на стъклата....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И пак за изпотяването на стъклата....

    Сега се прибирам от В.Търново и ме пра як дъжд....и отново се появява проблема с изпотяването на предното стъкло....вече се чудя дали тая кола не и е това фабричен дефект пуснал съм да духа само отпред на стъклото.... на 4...вее като за световно и пак се поти и то яко.....пускам за секунда климатика и се оправя....ама не е работа това....студ. :D ...някакви идеи? поленов филтър съм сменял а въздуховодите не би трябвало да са запушени щото духа много яко като е на 4....
    Fiat Brava 1.6 16V '98

    #2
    Клапана за външен приток работи ли?
    Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

    Коментар


      #3
      и според мен там ти е пробллема, когато не вкарва въздух отвън, стъклата се потят, понеже върти само влажния издишан въздух, така че виж къде е тая клапа и дали бачка
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #4
        някой с Брава да ми обясни каде е този клапан и как да стигна до него?
        Fiat Brava 1.6 16V '98

        Коментар


          #5
          Добре ама аз нещо не разбрах - дори да върти само вътрешния влажен въздух той като минава през радиатора се затопля т.е. изсушава
          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

          Коментар


            #6
            SSPURSS, отворил ли си тази клапа от бутона в купето под врътките на парното? Даваш я в крайно ляво положение.

            Коментар


              #7
              daley написа:
              SSPURSS, отворил ли си тази клапа от бутона в купето под врътките на парното? Даваш я в крайно ляво положение.
              имаш в предвит бутона който е до този за климатика ли? той е изключен....а врътката за топло и студено е в крайно ляво ...на синьото....
              Fiat Brava 1.6 16V '98

              Коментар


                #8
                SSPURSS написа:
                daley написа:
                SSPURSS, отворил ли си тази клапа от бутона в купето под врътките на парното? Даваш я в крайно ляво положение.
                имаш в предвит бутона който е до този за климатика ли? той е изключен....а врътката за топло и студено е в крайно ляво ...на синьото....
                да това е бутонаа това за топло и студено не играеколегата така е написал, защото някои модели не са с бутон, а с плъзгач
                SSPURSS написа:
                някой с Брава да ми обясни каде е този клапан и как да стигна до него?
                вдигаш капака :D и:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3774там ще видиш клапата
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  клапата е под филтъра, който пишеш, че си сменял
                  "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                  (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                  Коментар

                  Working...
                  X