Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хлабини на клапаните на Уно 1.3Д?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хлабини на клапаните на Уно 1.3Д?

    Най-напред-здравейте на всички!Доста порових във форума с търсачката но не открих нищо по въпроса,та за това с надежда за помощ пълня форума с още една тема.Става въпрос за следното-малката бълха скъса ангр. ремък но за щастие се размина само с 4 напукани чашки на клапаните.Сега при събирането не ми е много ясно какви трябва да бъдат хлабините на клапаните при този двигател,дали няма някакви особености или са горе-долу стандартните.Макар че не почти не видях теми за Уно се надявам да има някои сведущ по въпроса

    #2
    Здрасти колега. Мойта бълха е същата и след ремонта на двигателя хлабините бяха от порядака на 0.20 - 0.25, но чесно казано май са малко натегнати. Мисля че трябва да се движат в рамките на 0,30. Не съм сменял паричките защото колата си пали и си върви за своите 45 коня . Успех с ремонта

    [Skype - FIAT_FREAK

    Коментар


      #3
      До 1987г - (студени) - входящ-0.40; изходящ-0.50След 1989 (студени)- входящ-0.35 (+-0.05); изходящ-0.40 (+-0.05)
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар

      Working...
      X