Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Казанчето за водата на чистачките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Казанчето за водата на чистачките

    Имам съмнения, че ми е спукан резервоара за водата за пръскане върху стъклата. Някой знае ли доколко лесно се сваля, за да се види, на Браво? Надявам се да дойда на срещата в неделя на Сточна гара, та там ако има някой да помогне.

    #2
    Преди да се захванеш с резервоарчето, провери да не би да е дало фира някое клапанче (проследи маркучите и ще ги откриеш)... на мен така ми се беше счупило клапанче и течеше. Иначе ако съда за вода при Браво е както при Пунто, моите съболезнования
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    Коментар


      #3
      И аз с това се занимавам, колега! И понеже си близо, и аз понеже ще ходя в неделя, може заедно да ходим. Моето пък най-вероятно тогава ще го слагам! Но виш в подписа аз с какво съм.При теб ми е трудно да кажа от къде ще е по-лесно да се свали, трябва да се види! При мен е по-лесно чрез подкалника, аз понеже за по-трудно - отгоре го свалям.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Re: Казанчето за водата на чистачките

        ochinko написа:
        Имам съмнения, че ми е спукан резервоара за водата за пръскане върху стъклата. Някой знае ли доколко лесно се сваля, за да се види, на Браво? Надявам се да дойда на срещата в неделя на Сточна гара, та там ако има някой да помогне.
        колега мойто казанче беше спукано също и го свалих като свалих гумата и после подкалника.става барзо не е трудно
        brava 1.4 12v.sx
        drive fast or go home

        Коментар


          #5
          Мерси за отговорите. Ще си нося лепило и туба с вода утре на срещата, дано се оправят нещата. Надявам се да науча кое е подкалника и как се проследяват маркучетата, че отзад изобщо не пръскаше и преди това.

          Коментар


            #6
            Щом отзад не пръска, 99% е прецакано клапанчето... просто напълни казанчето и нека някой седне в колата и да натисне задната чистачка да пръска, а ти гледай от къде тече (в близост до акумулатора)... то си тече, не е да сълзи само Айде успех и дано се разминеш леко Yellow_Flash_Colorz_PDT_18
            Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
            Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

            Коментар

            Working...
            X