Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сменят рефлектори на Брава?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се сменят рефлектори на Брава?

    Не съм сменял и се интересувам дали е лесно. Предполагам има и различни марки рефлектори. Нещо да препоръчате? Колко евентуално биха стрували?

    #2
    Според мен няма такъв филм! Има няколко марки цели фарове, но рефлектори... едва ли някой продава само рефлектори.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Vladim написа:
      Според мен няма такъв филм! Има няколко марки цели фарове, но рефлектори... едва ли някой продава само рефлектори.
      И аз не съм чувал, но видях един колега от форума "КУПУВА", че търси рефлектори и ми стана интересно как ще се сменят.

      Коментар


        #4
        Ето я обявата на колагата с рефлекторите http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=6930

        Коментар


          #5
          Това, че има такава обява не означава, че има таково чудо!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Май говорите за Мареа, а не за Брава
            Bravo(TM) HGT

            Коментар


              #7
              VeSSkO написа:
              Май говорите за Мареа, а не за Брава
              Че на Мареа и на Брава и на Браво не са ли същите фаровете?

              Коментар


                #8
                защо ти е да сменяш рефлекторите ??? в повечето случаи ти е нацапано стъклото на самият фар ,може да го почистиш след като свалиш фара ,крушките и после внимателно с парцалче (тип тампон) избършеш стъклото отвътре .май съм единственият доволен от фаровете на бравото
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #9
                  И аз съм доволен от видимостта, но ме дразни жълтата светлина Иска ми се нещо бяло, синкаво, лилаво
                  Bravo(TM) HGT

                  Коментар


                    #10
                    И мен ме дразни и затова съм с едни PLAZMA дето са си обикновени крушки, но с някакъв газ вътре. Корейски са, 12лв комплекта. Светят, както си светят оригиналните, ама в нюанси на синьото, по-скоро към зелено, абе нещо между сиьо и зелено.
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар

                    Working...
                    X