Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Казанчето за чистачките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Казанчето за чистачките

    Някой да знае с какво да си залепя казанчето за вода за чистачките така че след време да не протече? Вече е лепено с дзиф, издържа година.С поксипол и отгоре с топъл силикон около 2 месеца.Спуках го при катастрофа, но е точно отдолу и е зверски трудно за сваляне.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    #2
    Полиамида трудно се лепи .Може да пробваш с течен метал.Успех
    Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

    Коментар


      #3
      С течен метал (поксипол е същото) не става, защото не е достатъчно еластично и след време ще се пропука. Според мен най-сполучливо е със санитарен силикон, разбира се, ако става въпрос само за пукантина, а не голяма цепка!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        а не е ли по лесно да си купи казанче вместо да даваш през неопределно време по 5-10лв за лепила

        Коментар


          #5
          Честно казано и аз мислех за нова но старо Какъв е тоя санитарен силикон? Става въпрос за цепка, около 5-6 см дълга обаче.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            pugsy написа:
            а не е ли по лесно да си купи казанче вместо да даваш през неопределно време по 5-10лв за лепила
            Не зная при вас как е, но при типо-то - казанчето не може да се подмени без да се свали калника Опитах сам - не успях, реших, че аз не мога да се справя. В сервиза на Фиат във В. Търново потвърдиха подозренията ми ... Иначе - по моргите има казачета за 10-12 лв ...Поздрави, Б. Борисов
            Fiat Tipo 1.6 AGT

            Коментар


              #7
              И аз имам същия проблем,ма при мен е от разбитите подкалници и сигурно некое камъче го е строшило
              _______________________________________
              0885261834

              Коментар


                #8
                Да ама аз го свалих! И го лепих при това. Така че може да се сваля, само че е бая трудно. Даже ен съм свалял калник и казанче за антифриз. Въпроса ми е с какво ако някой е лепил може да се залепи...
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  Не може ли просто да го занесеш в работилница където лепят брони.Там със сигурност ще го залепят най добре.

                  Коментар


                    #10
                    kaci написа:
                    Не може ли просто да го занесеш в работилница където лепят брони.Там със сигурност ще го залепят най добре.
                    А! Не бях се сетил! Мерси за идеята, колега!
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      Selqatin написа:
                      И аз имам същия проблем,ма при мен е от разбитите подкалници и сигурно некое камъче го е строшило
                      На пунтото май трябва да се свали подкалника или направо калника. Аз за моето ще взема да се пробвам да го достигна отдолу, въпреки че е на такова място че май няма смисъл да опитвам.
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        на типо съм свалял поне 30 пъти казанчето без да свалям подкалници и т.н.

                        Коментар


                          #13
                          казанче

                          Аз имам пистолет като на тези където лепят пластмаса -брони но не съм го ползвал освен за бронята .Ако можеш донеси го да пробваме щото различни видове пластмаса различно се лепят.Виж адреса долу.
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар


                            #14
                            Re: Казанчето за чистачките

                            с телкол правят стъклопакети с него лепи пластмаса и е абсолютно водоустойчив имат го където правят алуминиева дограма успех
                            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                            Коментар

                            Working...
                            X