Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

съвет за ауспух.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    съвет за ауспух.

    искам от двуцевката до последния заглушител да ми се сложи една тръба, неръждавейка, без никакви заглушители по нея, възможно с по-малко извивки, на мен последния "заглушител" ми е Yed-неръждавейка. Така повече няма да се занимавам с изпускателната система. Но ми се иска да я направят като хората. Дано сте разбрали за какво говоря. Та кажете къде могат да го направят като хората, а и заслужавали си да направя тази интервенция, а и ако споменете някоя цифра колко ще ми излезне горе долу ще съм много благодарен.10х
    Tofas- Sahin 1.6 карб.

    #2
    Хъм дори да е неръждавейка пак ще се издъни с времето просто защото си променя свойствата от това че отвън е студено (например зимата или като цопнеш в локва) а вътре минават газове на много градуси и цялата тръба е нагрята.Цена незнам предполагам ще зависи диаметъра на тръбата и дължината и.Мисля че всеки гърнеджия ще се навие ако му обасниш какво точно искаш и най-точно ще ти каже и цена.
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    Коментар


      #3
      Re: съвет за ауспух.

      ForceWere написа:
      искам от двоцевката до последния заглушител да ми се сложи една тръба, неръждавейка, без никакви заглушители по нея, възможно с по-малко извивки, на мен последния "заглушител" ми е Yed-неръждавейка. Така повече няма да се занимавам с испускателната система. Но ми се иска да я направят като хората. Дано сте разбрали за какво говоря. Та кажете къде могът да го направят като хората, а и заслужавали си да направя тази интервенция, а и ако споменете някоя цифра колко ще ми излезне горе долу ще съм много благодарен.10х
      Аз скоро правих същата интервенция,ма със обикновени тръби и съм много доволен от звука дето излезе Цена зависи къде и за колко го спазариш,аз бях точно тогава малко в финансова криси и отидох при едни араби и им викам толкова пари имам прайме ли го или не го прайме
      _______________________________________
      0885261834

      Коментар


        #4
        незнам колко ще изкара неръждавейката, но едно обикновенно гърне при мен кара една година и започват да се отварят дупките. А сега с последния заглушител са минали 8-9 месеца и като го минна с малко водица и е като ново. Преди 2 седмици ходих да ми резнат средното гърне и да сложат на негово място права тръба (дълга 40см). Е тази процедура излезна 25лв- с пазърлък, той беше казъл първо 35лв. Та се заприказвах ме с него и като му разправям какво мисля да направя, и той започна да овърта, то така нямало да стане и т.н. (просто не му се занимава). А иначе ако отида при него и ще ми истърси някоя сума от порядъка на 130-150лв. което ми се вижда много за една тръба която е 2-3м. А иначе ми се иска да го направя защото след двуцевката тръбата е започнала доста да гние и скоро може и да се отвори някоя дупка. И нещо ми се струва че на гърнетаджиите нещо не им се иска да огъват тръби, в момента на колата на едно место тръбата е срязана и заварена на една страна, вместо да е огъната.Selqatin- на теб колко ти искаха без пазърлъка за интервенцията.
        Tofas- Sahin 1.6 карб.

        Коментар


          #5
          Осезаема промяна при неръждавейката едвали ще настъпи докъто колата е "жива". :D Аз съм си направил цялата изпускателна с-ма от неръждавейка през 1990г. а от ’93 съм на газ,и досега всичко отдолу е като ново(стига да го измия де)
          125s/1600ccm/100ps

          Коментар


            #6
            ForceWere написа:
            Selqatin- на теб колко ти искаха без пазърлъка за интервенцията.
            Навсякъде м/у 100лв(без меката връзка) до 150 с меката връзка....А аз за колко го спазарих не ми се казва,щото че ме помислите за циганин А и при мене немаше никакви стари тръби,та майсторите дадоха малко брак и изхвърлиха неколко тръби,ма тва си беше техен проблем
            _______________________________________
            0885261834

            Коментар


              #7
              E.ати при тея цени дето ги споменавате идвам в София да си отварям работилница
              125s/1600ccm/100ps

              Коментар

              Working...
              X