Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Внезапен проблем ми се появи. Помогнете.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Внезапен проблем ми се появи. Помогнете.

    Вчера си карам и от един път ми се появи следния проблем колата изгуби мощност и почна да издава странен шум все едно работи с един цилиндър по малко. Дали проблема е в свещите кабелите или нещо друго.

    #2
    Ахам. А къде да отида да я погледнат, освен ако аз сам не разбера какво и е .

    Коментар


      #3
      Пробвай да локализираш кой цилиндър не работи. Виж дали дава искра на всяка свещ, и аз мисля че е от бобина.

      Коментар


        #4
        И според мен е бобина, още повече че преживях същото преди две седмици. Гледай по-скоро да отидеш на сервиз, че мен ме наплашиха, че ако се кара така имало възможност да изгорят някакви транзистори в ECU-то.Моята я оправиха тук: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=6632Успех
        Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
        Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

        Коментар


          #5
          Оправи се. Оказа се че наистина е бобина. Ходих вантотрейд (доволен съм от тях ), където ми откриха повредата и ми смениха бобината. Струваше ми 168 лв. бобина Хитачи и 43 лв смяна и диагностика УжасссссЕ така си заминават кинтите. Лошото е, че този двигател е с 4 бобини. Не ми се мисли да се прецакат и другите 3 бр.Мерси за помоща.

          Коментар


            #6
            mitkomar написа:
            Оправи се. Оказа се че наистина е бобина. Ходих вантотрейд (доволен съм от тях ), където ми откриха повредата и ми смениха бобината. Струваше ми 168 лв. бобина Хитачи и 43 лв смяна и диагностика УжасссссЕ така си заминават кинтите. Лошото е, че този двигател е с 4 бобини. Не ми се мисли да се прецакат и другите 3 бр.Мерси за помоща.
            Ах да еба копеленцата 43 лв смяната, не стига че си дал 170 кинта за гадната бобина, че и те одрусали за смяна. Ебати и смяната, за 1 минута се сменява, аз мойта си я търсих и я намерих за 110 лв и сам си я смених. Тия много дерат кожи бе мамка им

            Коментар

            Working...
            X