Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

С какво да махна SONAX против изпотяване на стъкла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    С какво да махна SONAX против изпотяване на стъкла

    Здравейте колеги! Миналата година се подлъгах да си взема препарата на СОНАКС против изпотяване на стъкла. Стъклата спряха да се изпотяват но нощно време нищо не се вижда и което е по лошото при минусови температури слоя препарат замръзва и едвам се маха което води до размазване по стъклото и пак нищо не се вижда! Ако някой знае с какво се маха тва чудо моля да ми каже
    I`m HOT cause I FLY!!!

    #2
    Колега, доста съм изненадан, че твоя сонакс трае толкова много!.Аз преди около 2 години го ползвах, но при мен ефекта му беше много краткотраен и честно да кажа не съм имал проблем с измиването му!.Опитай с най-обикновен препарат за миене на стъкла- аз ползвам един с алкохол и съм доволен от резултата.Не ми се вярва да не се отмие сонакса.

    Коментар


      #3
      Колега, такова чудо не бях виждал и аз! Пробвах с препарат за стъкла и микрофибърна кърпа и само го ядосах :D Ебати химията проклета!
      I`m HOT cause I FLY!!!

      Коментар


        #4
        Взимай какъв и да е препарат за стъкла, по възможност търси да е със съдържание на алкохол и пробвай с кухненска хартия.Аз си ги бърша с нея и съм доволен.Търкане му е майката...няма начин да не се махне.Де да знам, да пробваш и с някакъв обезмасляващ препарат, ма да не стане някой гаф...аз с препарат за стъкла с алкохол си търкам джамовете смело, само гледай да не капе по таблото, че после петна прави и ще си отвориш други грижи да чистиш петна от таблото .

        Коментар


          #5
          Лупай със спирта или ракията :D:D:D те не прощават

          Коментар


            #6
            Незнам за сонакс, ма аз го ядох с един препарат за блясък на таблото. понеже беше спрей и като пръскаш по таблото и отива и по прозореца. че обезмаслители че ракия и спирт че препарати няма махане. накрая взех една хавлиена кърпа и с вода и сапун и после пак с препарат за прозорци с алкохол и се поизчисти, но пак имаше по края останало....... Накрая взе че ми се спука предното стъкло, и като го смених, се отървах от тая химия. Както казват всяко зло за добро
            Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
            Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

            Коментар


              #7
              По някога с обикновен, "какъв да е" препарат не става. Аз търках омазано от антифриз стъкло с един Medix 3-4 пъти и само се мажеше. Накрая взех от работата малко професионален Clinil (за стъкла на алкохолна ли, спиртна ли основа, не знам) на фирмата Ecolab и биде светлина :D Yellow_Flash_Colorz_PDT_23
              Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
              Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
              Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

              Коментар


                #8
                спирт
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  Колеги, много благодаря! Сега ще пробвам и ще кажа с какво се маха
                  I`m HOT cause I FLY!!!

                  Коментар


                    #10
                    NitroF1 написа:
                    Колеги, много благодаря! Сега ще пробвам и ще кажа с какво се маха
                    ако се маха

                    Коментар


                      #11
                      От 3-4 години имам една опаковка и така си стои във вакумираната опаковка и търся някой, на който му имам зъб, за да му я подаря.
                      Няма начин да няма начин!

                      Коментар


                        #12
                        Опитвал ли си с течност за чистачки.
                        Bravo 1.6 / 16

                        Коментар

                        Working...
                        X