Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФИАТ ТЕМПРА СМЯНА НА ТАБЛО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ФИАТ ТЕМПРА СМЯНА НА ТАБЛО

    Колеги имам един въпрос: Дали мога да си сменя таблото от дигитално със нормално със стрелки, че нещо не ме кефи всичката тая електроника.
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    #2
    Може, трябва ти аналогово табло + куплонзите с около 3-4-5 сантиметра кабели, ако искаш да стане както трява - копуваш 2 метра термошлауха, презапояваш всички кабели по цвят отгоре термошлаухата и вече си с аналогово табло Имам приятел с темпра който иска по принцип да направи обратната манипулация , ако кажеш ще го попитам да ги размените
    Peugeot 406, 2000 HDi 90
    ex. Peugeot 106 1,5 D
    ex. Ritmo 70 138B2.000
    ex. Tempra 2.0 159A6.046
    Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

    Коментар


      #3
      ама колеги мене не ме кефи да експериментирам с таблото, и накрая да се окаже че не става точно или нещо не пасва, по скоро ми е интересно дали някой го е правил, за да съм сигурен, дали да се захващам изобщо, а и километража не е с жило на дигиталното табло, един вид ще трябва да се прекарва жило отнякъде
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #4
        Ако кабелите са с букси като на типо те могат да се вадят и да се пререждат в самия куплунг и няма да има нужда да си играете с удължаване и т.н. и ще е доста по-добре направено.
        Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

        Коментар


          #5
          това съм го правил на типобуксите на таблата са различни на дигиталното са едни тънки с кръгли отвори,на аналоговото са бая по големи,цветовете на кабелите са почти еднакви (може да има някой разлики)предполагам че и на темпрата са така букситена теб ти трябва и жило за скоростомера

          Коментар

          Working...
          X