Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

тропкане отляво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    тропкане отляво

    колеги от 10-тина дни имам притропване отпред вляво особено на павета сега аз си знам, че имам лагер на главина за смяна, но не може да е това наблюдава се и припукване на същото място при тръгване и като че ли на павета чувствам тропането и откъм волана Въпросът ми е: само рейка или + шарнир (1 цяло ли са с носача?) ?
    Пунто '95 1.1

    #2
    вероятно селеновите фтулки
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      хубаво кажи къде по точно са монтирани тия втулки - на носача при шарнира или по горе при захвата някъде? / сменял ли си?
      Пунто '95 1.1

      Коментар


        #4
        втулките се намират на носача кадето се захваща към моста. трябва да се свали носача за да се сменят тези втулки. когато вдигнеш на крик това колело и го разклатиш трябва да се усети луфт в носача. а шарнира е комплект с носача.

        Коментар


          #5
          И тампони на стабилизиращата щанга.....

          Коментар


            #6
            кажете за рейката дали...............
            Пунто '95 1.1

            Коментар


              #7
              pakumba написа:
              вероятно селеновите фтулки
              А защо се наричат селенови.Нали това са ония втулки дето са на носача и през скобите върху тях носача са захваща за купето.
              Tipo 1.6 [149C2046]

              Коментар


                #8
                Аз имах сащият проблем и се оказа външен накраиник.Смених го (15лв.) и заспа.За тропането във волана по мой наблюдения доста Пунтовци са така.И аз бих изкалда разбера от каде се получава така и имали оправия.
                Punto ELX

                Коментар


                  #9
                  null написа:
                  pakumba написа:
                  вероятно селеновите фтулки
                  А защо се наричат селенови.Нали това са ония втулки дето са на носача и през скобите върху тях носача са захваща за купето.
                  Правилен въпрос. По-точното им наименование е "сайлентови втулки".
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    сайлентови втулки...

                    Nino написа:
                    null написа:
                    pakumba написа:
                    вероятно селеновите фтулки
                    А защо се наричат селенови.Нали това са ония втулки дето са на носача и през скобите върху тях носача са захваща за купето.
                    Правилен въпрос. По-точното им наименование е "сайлентови втулки".
                    Без да съм филолог или професионален преводач-от "silent..."това го пише и на опаковките...Гумено-метален блок/-еластично-обезшумяваща функция...
                    Ex. Grande Punto Driver

                    Коментар

                    Working...
                    X