Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за избор на фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    msotirof - Напълно го подкрепям. В този ред на мисли можем да дадем съвет и за покупка на 2101 соц каляска. Първоначално облсужване на бензинова брава, мареа или браво не е особено евтино ако сменяш ролки и ремъци.Факт е обаче за 3000 лв не виждам каква друга марка може да ти предложи това което ще предложи Фиат-година екстри и т.н.Съвета ми е да гледаш състоянието на колата като цяло, не толкова марката. За тези пари с повечко търсене и ескорт може да се намери читав (след 96 г). За тях аз лично мнение не мога да да , не съм информиран що за коли са.Цената им е приемлива обаче. Успех
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    Коментар


      #17
      Видно от подписа ми имам два автомобила с ЖТД двигатели, единият от които е точно Пунто. Само суперлативи за двата автомобила и в частност за двигателите им. Отдавна не съм се ровил в сайтовете за продажба на автомобили, но когато купувах Пунтото, преди четири месеца, такова с ЖТД двигател под 4000 лв. беше рядкост. Дано да намериш за 3000 лв. само после да няма приказки за "скапаните италиански автомобили".
      Peugeot 301
      Punto 1.9 JTD - на жената

      Коментар


        #18
        Re: Помощ за избор на фиат

        paralesa написа:
        Абе стига с тея "вечните автомобили". Не ви ли писва като развален грамофон едно и също да приказвате...През 2011 година ще си купуваме кола 1989...пфффф
        Е, той колегата кара "немци", къде сме тръгнали с нашите "италианки" Punto JTD си е много добър избор.

        Коментар


          #19
          е може и малко над 3000лв. да е, въпроса ми е конкретно дали са сполучливи тия автомобили Разбрах, че често изгаряла ел.помпата на хидравликата, която била към 1000лв., общо взето това ми казаха, че била болката им...п.п. мерси за съветите на колегите по горе за мерцедес 190-ка, форд ескорт и т.н. Интересувам се само от мненията и коментарите ви за Фиат Пунто 2000-2002 г.

          Коментар


            #20
            Иначе и аз ако става въпрос карам Фолксваген 92-ра година и е желязна кола, не пипа маслото грам, върви много стабилно, няма никаква ръжда, частите са на добри цени и т.н. само, че брата сега си харесал тия пунто-та и това е

            Коментар


              #21
              Колега, важно е състоянието на колата независимо кой модел.Всичко друго си е индивидуално за всяка кола.Тъй че не търси обобщение ами някой като BO за да ти помогне.Успех и късмет.
              BRAVA TD100 ELX `98

              Коментар


                #22
                Re: Помощ за избор на фиат

                paralesa написа:
                Абе стига с тея "вечните автомобили". Не ви ли писва като развален грамофон едно и също да приказвате...През 2011 година ще си купуваме кола 1989...пфффф
                Разбира се, че ще си купуваме... защото преди 20год автомобилите са правени от инженери, а сега се правят от дизайнери и маркетингови специалисти. Дори старите Фиати са по - здрави и надежни от новите... Само виж в разделите по консултации и ремонт колко теми има за Уно, Типо, Темпра, Крома и колко МНОГО са за Браво, Брава, Мареа, Пунто и други "млади" екземпляри. А който иска нека си плаща за "год.на производство" и да се радва на елементарни екстри, които някои други автомобили ги предлагат от преди не 20, а от преди 30 год. ......Поднасям извиненията си към колегата Nikkolay, за дето му оспамихме темата Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
                M-Benz E 250 TD 150hp
                M-Benz 200d 75 hp
                Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                Коментар


                  #23
                  Re: Помощ за избор на фиат

                  По темата, още един глас за пунто JTD. Здрав икономичен двигател. Преди да гледаш каквото и да е пунто, прочети колкото се може повече в дизеловия раздел, и общо взето всичко свързано с този модел пунто. Това задължително, даже и да ти отнеме повече време. Казвам ти защото, колко и отзиви да получиш, все ще има нещо което ще научиш, и какво да гледаш и очакваш, при евентуален оглед. Приготви се, все едно отиваш на изпит .
                  msotiroff написа:
                  Само виж в разделите по консултации и ремонт колко теми има за Уно, Типо, Темпра, Крома и колко МНОГО са за Браво, Брава, Мареа, Пунто и други "млади" екземпляри.
                  Е да, ама дай да видим колко са старите коли във форума, и колко са "новите".
                  00' Bravo 105 JTD

                  Коментар

                  Working...
                  X