Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Страшен Проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Идеята с бира-та ми допада ама защо все чакате някой да ви побутне за да го предложите
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    Коментар


      #17
      :D Момчета че колегата КРАНК ще почерпи няма съмнение Ние с него сме притежатели и на другата марка автомобили тъй наречената Мерцедес и тъй като с нея марка не сме имали никакви проблеми затова сега надаваме вой по Фиатките. :D Аз претръпнах вече и от половин година не се оплаквам от Пунтото :D И той ще претръпне няма къде да иде Не че марката Фиат е лоша но просто на лошо стопанисвана кола е попаднал но ще я поправи. :D :D :D
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #18
        коцев написа:
        :D Момчета че колегата КРАНК ще почерпи няма съмнение Ние с него сме притежатели и на другата марка автомобили тъй наречената Мерцедес и тъй като с нея марка не сме имали никакви проблеми затова сега надаваме вой по Фиатките. :D Аз претръпнах вече и от половин година не се оплаквам от Пунтото :D И той ще претръпне няма къде да иде Не че марката Фиат е лоша но просто на лошо стопанисвана кола е попаднал но ще я поправи. :D :D :D
        Май тука някъде се крие истината а за БИРАТА все ще се намери време да почерпя
        ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
        o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

        Коментар

        Working...
        X