Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко к.с. е Фиат Темпра 1,6 седан 1995 г.?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко к.с. е Фиат Темпра 1,6 седан 1995 г.?

    Колеги искам да ви попитам за моя фиат темпра 1.6 пълна инжекция седан 1995година наскоро го взех и несам му взел докоментите(талона) незнам колко коня има под капака :D :D благодаря предварително!! Модерирано заглавие. Прочети правилата на форума!Модераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    #2
    здрасти
    КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

    Коментар


      #3
      Здрасти не си писал кой модел е Фиата но ако се съди по снимката е Темпра има 75,78,и90 коня .Не свъм 100% сигурен но пълната инжекция май е 90кс най добре виж големия талон колко киловата пише.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Мара ба! Така като гледам в обявата от която е снимката пише 75 к.с. а и тази не ми прилича много на пълна инжекция, но не мога да споря.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          van_dal написа:
          Мара ба! Така като гледам в обявата от която е снимката пише 75 к.с. а и тази не ми прилича много на пълна инжекция, но не мога да споря.
          И на мен на толкова ми прилича но не съм сигурен дали не използва само снимката от тая обява.А това на снимката със сигурност е моно инжекцион.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            Имах Темпра 1.6 моноинжекция и двигателят и не приличаше на този от снимката, затова че този двигател може да е пълна инжекция и да е 90 к.с., освен ако няма разлика между моторите от 1992г. и 1995г. А може по документи да е писана 75 к.с. за по малък данък. Имаше начин по номера на рамата да се види какъв е двигателя, даже и се виждаше номера на двигателя. Това го бях намерил в един руски сайт, но в момента не се сещам в кой.
            FIAT PUNTO 1.7 TD
            CITROEN XSARA 1.8 16V VTS EXCLUSIVE

            Коментар


              #7
              Така като го гледам е едно към едно с моя 1.6 моно 75 куци магарета.Пълната ижекция няма такъв капак отгоре а и филтъра е до разширителя
              Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
              EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
              EX.Fiar Ritmo 105TC

              Коментар


                #8
                Я па кат го глеам е мощен якоКъм 60 до 90 коня е така мислим на око погледнато
                КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                Коментар


                  #9
                  ето колега можеш да си избереш колко коня да ти е http://www.automedia.bg/catalog/car_27/model_52996/
                  КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                  Коментар


                    #10
                    или 75/6 или 78 коня, ама в никакъв случай не е 90.дай кода на мотора (първите цифри и букви) и ще разберем.
                    Lancia Dedra 1.6 90ks- италианка с характер
                    Fiat Uno 1.1 55ks Fire- супер здрава машина, вече бивша

                    Коментар


                      #11
                      chokicha написа:
                      или 75/6 или 78 коня, ама в никакъв случай не е 90.дай кода на мотора (първите цифри и букви) и ще разберем.
                      точно.на мойта е едно към едно всичко от снимката... мойте са 75 коня.
                      Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                      ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                      Коментар

                      Working...
                      X