Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде мога да намеря масло SELENIA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде мога да намеря масло SELENIA

    Къде мога да намеря масло SELENIA

    #2
    На много места! Например Александър Ауто и всички магазини за части за италиански автомобили!
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      в ауто италия има аз от там си взех на бул васил левски е
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #4
        Цена-9-10-11лв на литър
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          В "Александър-Ауто"
          Прикачени файлове
          Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
          Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
          VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
          VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

          Коментар


            #6
            Я да запитам аз това за селената. Верно ли само със селена трябва да се движат Фиатите или .... Аз сега съм с ЕЛФ Турбо Дизел и мога да ви кажа че си шушка двигателчето! Между другото някой беше питал за разхода на 1,9JTD : 800км(200 градско(с ряз) 600 извънградско) разход 45л(магистрала 120-140км/ч).
            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              rustson написа:
              Я да запитам аз това за селената. Верно ли само със селена трябва да се движат Фиатите или .... Аз сега съм с ЕЛФ Турбо Дизел и мога да ви кажа че си шушка двигателчето! Между другото някой беше питал за разхода на 1,9JTD : 800км(200 градско(с ряз) 600 извънградско) разход 45л(магистрала 120-140км/ч).
              не само със Seleniaно е препоръчителноно доколкото съм чел тук, Selenia Turbo Diesel май не е много добър избор, за разлика от маслата за бензинови двигателис каквото си решишсамо да не е по-нисък клас от препоръчваното от Фиатколата ти е с доста модерен и нов двигател, така че парите за хубаво масло не са излишни :D
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Абсолютно никакви компромиси от към консумативи не искам да правя!Затова питах!
                Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                Коментар


                  #9
                  sev написа:
                  но доколкото съм чел тук, Selenia Turbo Diesel май не е много добър избор, за разлика от маслата за бензинови двигатели
                  верно ли това , аз съм със такова но не съм забелязъл проблеми, ако някой е имал такива да каже
                  Fiat Brava 1.9 TD 100

                  Коментар


                    #10
                    jambo написа:
                    sev написа:
                    но доколкото съм чел тук, Selenia Turbo Diesel май не е много добър избор, за разлика от маслата за бензинови двигатели
                    верно ли това , аз съм със такова но не съм забелязъл проблеми, ако някой е имал такива да каже
                    няма проблемипросто експлоатационният му клас SF не е от най-съвременните евентуално вече да отговаря на най-съвременния, просто не са му изкарали нов сертификат (може би)докато маслото за бензиновите мотори, отговаря на най-съвременния клас - SL
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар

                    Working...
                    X