Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

4 кръгли фара на Темпра ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    4 кръгли фара на Темпра ?

    Колеги, ще ми се да махна оригиналните фарове на Темпрата и на тяхно място да монтирам 4 кръгли фара, да речем от БМВ 3. Някой правил ли е такава операция, да даде някакъв съвет? Виждал съм доста Пасати с 4 кръгли фара... И без това рефлекторите вече са ми доста потъмнели... Вместо да сменям фаровете, да сложа 4 кръгли...

    #2
    Е те на пасатите го правят по възможно най-селския начин - слагат отпред маска,която разделя фара им на 2 и реално само изглежда с 4 (сега взехме един служебен и е така направен).Може да има вариант да се сложат ама не мисля че ще успееш да нагодиш всичките луфтуве и т.н. дето ще се получат.Иди в някоя морга и ги помоли да ти дадат и да мериш от каква кола ще застанат най-добре и така Успех!
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    Коментар


      #3
      Просто смени рефлекторите.Какво им е толкоз на тези фарове.

      Коментар


        #4
        наистина има пасати с 4 фара,тука в дружба има едис сив и един черен с по 4 фараако се измисли някаква хубава маска около фаровете ще стане добре

        Коментар


          #5
          Angel eyes до колкото знам е на бмвпреди имаше една тема за тези щуротий

          Коментар


            #6
            gaginev написа:
            Просто смени рефлекторите.Какво им е толкоз на тези фарове.
            Бе така и така ще давам пари, ще ми се да стане малко по-различна Темпричката.Те фаровете ще се наместят, но около тях трябва нещо като маска да се оформи и да пасне на Темпрата като дизайн. Ей това е по-големия зор. Нещо от стъклопласт ли някой да ми направи? Имате ли представа дали може някъде (по възможност в региона) да ми направи нещо такова като единична бройка?

            Коментар


              #7
              Говоря за нещо такова...
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                Аз дори в София имах много голям проблем преди година-две с намирането на стъклопластика и майстор.В крайна сметка намерих ама искае безбожно много пари и така си остана.
                Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                Коментар


                  #9
                  Със сигурност има такава фабрика(за елементи и изделия от стъклопласт или стъклопакет) абе незнам точно, някъде край Приморско,но не знам точно къде.Правят лодки,водни коела и други щуротии.На една колежка мъжът и работеше там,но напусна.Все пак мога да я попитам и да ти драсна,щом си решил да тунинговаш.Успех.

                  Коментар


                    #10
                    Сетих се за нещо друго - "папие-маше". Едно време по трудово в училище правехме разни неща от хартия и лепило. Технологията е идеална. Ако човек има нерви да лепи парченца хартия, може да се получи доста добро изделие. Отгоре се минава с няколко слоя лак, най-отгоре с авто-емайл лак и готово. Като изляза в отпуск може да си поиграя малко. Ако се получи - на някоя сбирка може да видите резултата на живо

                    Коментар


                      #11
                      Immortal написа:
                      Сетих се за нещо друго - "папие-маше". Едно време по трудово в училище правехме разни неща от хартия и лепило. Технологията е идеална. Ако човек има нерви да лепи парченца хартия, може да се получи доста добро изделие. Отгоре се минава с няколко слоя лак, най-отгоре с авто-емайл лак и готово. Като изляза в отпуск може да си поиграя малко. Ако се получи - на някоя сбирка може да видите резултата на живо
                      и това ще си го сложиш на колата

                      Коментар


                        #12
                        Не можеш да го отличиш от стъклопластика, бас хващам. Само дето е голяма играчка да се направи и едва ли ще ми остане време да си играя. А и жена ми никак не харесва(финансово) идеята да сменям фаровете и май ще си остане само виртуален тунинг... ((

                        Коментар


                          #13
                          Хъм все пак е хартия и мисля че лепилото ще ти се напука по родните дупки и ще изпопада всичкото.Щом стъклопласта се пука по дупките сети се.....Трябва да е нещо здравичко.Ако го измислиш добре няма да е толкова скъпо
                          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                          Коментар


                            #14
                            колега не се остявяй, опитай. Идеята е супер, така че не му мисли а се захващай с проекта. и после с реализацията, освен това само една идея ще ти дам. Там където лепят брони по принцип правят чудеса. Аз имах едно митсубиши преди време дето "малко му промени формата на маската с един колоездач "и онези момчета от сто брони и парченца ми направиха моята, после малко кит и беше като нова след като я боядисах Така че, харесй си фаровете и след това мини през някоя от тези работилнички и малко игра със шкурката и бас се хващам че ще стане супер яко и нали знаеш Съдбата помага на Смелите.Не оставяи мечтата или идеята да избяга.сигурен сум че ще стане яко
                            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                            ИТАЛФЕСТ 2007

                            Коментар


                              #15
                              колега какво стана, прави ли опити, че и на мен ми се върти нещо из главата, само че с фарове на пунто, ама от новите
                              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                              ИТАЛФЕСТ 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X