Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

А сега накъде?...Коя марка все пак да бъде...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    А сега накъде?...Коя марка все пак да бъде...

    Предавам се. Хвалите си фиатите...днес ходих да гледам 2, двувалки, швейцарки ги нарекоха собствениците...Бяха таралясницииииии....После...уф навсякъде пишат какво ли не за какво ли не...Откъде да знам сега фиат ли да си взема, ланча ли или алфа ромео...или да взема да падна в очите на всички ви, купувайки си някое поло....Питам, питам аз, и то не риторичноКак се намира хубава колица втора ръка...и каква ли да си търся...

    #2
    Има и червиви ябълки...

    Съдрани могат да бъдат и куфари направени от крокодилска кожа.Особенно ако бъдат поддържани немарливо.От форума трудно ще видиш лош фиат.Тези които си гледал явно са продавани от търговци ,гледащи просто да прекарат някой, а не от ценители на марката .
    Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

    Коментар


      #3
      И аз търся и повярвай ми на какви ли не таралясници се нагледах. Търпение...
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар


        #4
        Ако си вземеш ПОЛО, няма да паднеш в нашите очи, а най-вече в твоите собствени Това кола ли е? Или вид игра с коне?!?Иначе ФИАТи всякакви, както междувпрочем и Фолксвагени, и Опели и т.н. Ако попаднеш на добре поддържан автомобил, няма да съжаляваш, а ако и ти след това се рижиш добре за него - няма да имаш никакви проблеми.Въпроса е какво търсиш? Давам ти пример с моята кола (виж аватара) - взех я в доста разпаднато състояние за смешната сума от 2500 лв преди година и половина (долу-горе когато се регистрирах във форума). "Инвестирал" съм в нея досега около 1500 лв, (без консумативите - гориво, масла, филтри). Чисто нова предница, чисто нова задна спирачна система (всичко е сменено), нова охладителна система - термостат, радиатор,датчици; ново динамо, лети джанти и др.Сега имам супер кола за 4000 лв общо. И знам че почти всичко по нея е ново. За тези пари какво друго бих взел? Някоя раздрънкана Астра може би, дето ръждата ще я изяде за 2 години и ще вкараш пак поне 1500 лв да я приведеш в ред. И ще ти стане 5500...Изборът все пак е твой де, всеки си има предпочитания.(Но Темпрата не се продава )

        Коментар


          #5
          Фиатите си ми харесватМакар че според сума си статии качествоо на немците е много по-добро от това на италианците, но за сметка на ценатаА предимството на италианците е пък че обръщат повече внимание на комфорта...Въпроса сега е не опел, голф или фиат...чудя се фиат, ланча или алфа ромеоА във форума съм от днес...нямах късмета да попадна на нещо оттук.Остава ми да имам търпението

          Коментар


            #6
            Chaos_ написа:
            Фиатите си ми харесватМакар че според сума си статии качествоо на немците е много по-добро от това на италианците, но за сметка на ценатаА предимството на италианците е пък че обръщат повече внимание на комфорта...Въпроса сега е не опел, голф или фиат...чудя се фиат, ланча или алфа ромеоА във форума съм от днес...нямах късмета да попадна на нещо оттук.Остава ми да имам търпението
            Кажи ориентировъчна сума за да можем да те посъветваме за модел.

            Коментар


              #7
              Lancia отделят повече внимание на комфортаAlfa Romeo - на скоросттаFIAT - нямат комфорта на Ланча и бързината на Алфите, но са достатъчно комфортни и бързи А дизайна и на трите марки е превъзходен!Кажи сега ти какво търсиш...?Малка или голяма кола? До колко пари?Какво гледаш - бързина или разход?
              FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

              Коментар


                #8
                Гледай във форума и търпение. Пускай по някоя тема че търсиш. Тук съм виждал най-поддържаните коли за продаване!
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  Купуването на кола май е късмет,никога не знаеш какво ще е състоянието и,докато не тръгнеш сам да я караш.
                  Punto SX 1,2 75ks

                  Коментар


                    #10
                    Rose написа:
                    Купуването на кола май е късмет,никога не знаеш какво ще е състоянието и,докато не тръгнеш сам да я караш.
                    Или казано по начина на Гъмп, Форест Гъмп "Колата - втора употреба е като кутия с бонбони - Никога не знаеш какъв ще ти се падне!". Иначе колегите са прави.Преди да те посъветваме трябва да се знае на първо място колко пари можеш да отделиш за кола, второ - каква търсиш - малка, голяма, бърза или икономична...
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      Средно голяма, около 100кс...да не гори като ламя все пак...а, засега съм с към две бинки ама ще събирам още

                      Коментар


                        #12
                        Chaos_ написа:
                        Средно голяма, около 100кс...да не гори като ламя все пак...а, засега съм с към две бинки ама ще събирам още
                        Това с ламята и стоте коня...малко трудно да ти кажа Поне Темпрата не можеш я свали под 10/100 газ. Дори градско като се кара сутрин студена надхвърля 15/100...

                        Коментар


                          #13
                          С двете "бинки" които си приготвил единственно жигула в добро състояние.За тази сума колата която ще закупиш ще е между 12-15 годишна.Фен съм ма марката Fiat, но не се сещам за 12-15 годишен ,които се кара редовнода е в добро състояние.

                          Коментар


                            #14
                            моят!

                            Коментар


                              #15
                              И моята е перфектна,и вътрешно и външно и технически,пък е на 15 и се кара всеки ден имам и свидетели и видео и снимков матерял :D .И я оценявам тамън на 2 и нещо!

                              Коментар

                              Working...
                              X