Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз в който разбират от карбуратори?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз в който разбират от карбуратори?

    Здравейте колеги, пиша Ви с молба да ми препоръчате сервиз в София, в който разбират от карбуратори от който имате добри впечатления. Искам да ми го центроват и да видят дали мембраните са ми добре.,Благодаря Ви предварително.
    Фиат Типо 1.4 DGT, карбуратор

    #2
    И аз тва търся от известно време, така че ако някой може да ни препоръча нещо ще сме благодарни
    FIAT Uno 45 FIRE

    Коментар


      #3
      Пишете ми на л.с
      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

      Търси се..

      Коментар


        #4
        Re: Сервиз в който разбират от карбуратори?

        silazarov написа:
        Здравейте колеги, пиша Ви с молба да ми препоръчате сервиз в София, в който разбират от карбуратори от който имате добри впечатления. Искам да ми го центроват и да видят дали мембраните са ми добре.,Благодаря Ви предварително.
        Има едно сервизче зад Пивоварна "Люлин"-който ползва гаражите на един блок.До него има магазинче за авточасти.
        Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

        Коментар


          #5
          И аз търся и то отчаяно от доста време ама повечето само го бъзват и пак си е същото.Благодаря!
          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

          Коментар


            #6
            Re: Сервиз в който разбират от карбуратори?

            alex12 написа:
            silazarov написа:
            Здравейте колеги, пиша Ви с молба да ми препоръчате сервиз в София, в който разбират от карбуратори от който имате добри впечатления. Искам да ми го центроват и да видят дали мембраните са ми добре.,Благодаря Ви предварително.
            Има едно сервизче зад Пивоварна "Люлин"-който ползва гаражите на един блок.До него има магазинче за авточасти.
            Мурдари ! Оставих 40-тина лева там, претупана работа, колата си я оправих после сам.След намесата им се "радвах" на 20 км каране, после все едно не бях ходил на реглаж....а проблема се оказа съвсем друг - вакуумни маркучета ! "Диагностици" , как не !

            Коментар


              #7
              То и тези дето са до Италианеца (едно гаражче) са същите - въртяха сукаха,не разбраха какво и е и я нагласиха някак - харчи като луда,не ще да върви и си е ебало мамата с извинение.Сега съм на път да ида при един майстор до работата ми който разбира доста и иска просто да си свърши работата.Занимава му се и мисля да му доверя колата да я погледне.Обеснява добре и общо взето май разбира какво прави.Ще видя към петък защото в четвъртък ще му оставя колата и ще споделя какво е направил.
              Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

              Коментар


                #8
                Re: Сервиз в който разбират от карбуратори?

                jamie написа:
                alex12 написа:
                silazarov написа:
                Здравейте колеги, пиша Ви с молба да ми препоръчате сервиз в София, в който разбират от карбуратори от който имате добри впечатления. Искам да ми го центроват и да видят дали мембраните са ми добре.,Благодаря Ви предварително.
                Има едно сервизче зад Пивоварна "Люлин"-който ползва гаражите на един блок.До него има магазинче за авточасти.
                Мурдари ! Оставих 40-тина лева там, претупана работа, колата си я оправих после сам.След намесата им се "радвах" на 20 км каране, после все едно не бях ходил на реглаж....а проблема се оказа съвсем друг - вакуумни маркучета ! "Диагностици" , как не !
                Ходил съм и аз при тях преди 6 години с Уното, след наливане на бензин на "Шел". Прочистиха карбуратора и нещата се оправиха, помня само че доста чаках (беше със записване - поне за 1 седмица напред).
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  Аз ходих в един дето само казваха "готово е ако има проблем ела пак" - разбира се пак срещу 10-тачка да го врътнат малко и до след 1-2 дни.Ще го видя сега това майсторче как ще се справи.
                  Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                  Коментар

                  Working...
                  X