Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Уно при завои предницата все едно се чупи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ами нищо чудно и при мене да излезе това- за момента чакам диагностиката на скоростната кутия- рано или късно ще го открия къде е - както сам почнал Момчета какво ви е мнението за FIAT - PUNTO -струва ли си като кола; Аз от Уното сам страшно доволен :P

    Коментар


      #17
      Пунтото е страшна кола, еволючцията на Уно... Аз навремето скочих от Уно на Пунто, бях супер доволен.
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #18
        Фиат Брава - подобен проблем. Сега се връщам от диагностика - лагер....Нямало проблем да карам така докато не стане време за ремонт

        Коментар


          #19
          dimata написа:
          Фиат Брава - подобен проблем. Сега се връщам от диагностика - лагер....Нямало проблем да карам така докато не стане време за ремонт
          че то щом пука и са установили че от лагер значи вече си е за ремонт
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #20
            момчета - диференциала се оказа помлят- иглички от вътрешно каре са го помляли - и лагерите бяха заминали- от там и пукането при завойте- това се оказа проблема при мене

            Коментар


              #21
              май много брави и враво са така,както вече писах аз също от както съм я взел пука само но първите 2 завоя после се оправя майсторите казват лагер на макферсона.
              HONDA I-VTEC

              Коментар


                #22
                Todor_Gagovski написа:
                май много брави и враво са така,както вече писах аз също от както съм я взел пука само но първите 2 завоя после се оправя майсторите казват лагер на макферсона.
                И аз това написах в началото на темата, най-вероятно е от лагера. При мен имаше същия "шум", и след като смазахме лагера се оправи. (можеше и да го сменя, но майсторчето каза че ще издържи още)
                1997 Brava 1.6, 16V

                Коментар

                Working...
                X