Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Резба на ламбда сонда

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Резба на ламбда сонда

    Здравейте,имам страшен проблем(поне за мен).Вече втора резба на ламбда сонда ми се прецаква и тя направо пада от ауспуха.Въпроса ми е:трябва да се смени цялата предна част на ауспуха(съответно къде да си набарам такова)или може да си нарежа нова резба на старата и да добавя планка на сондата?И много ли ще ме одрусат в сервиз?

    #2
    Братче, преди година сменях-нямах проблем, макар че я развих доста трудно,и тогава се замислих ако се прецака-какво правя?Мисля чче срщу 10 тина лева с CO ще ти ’присадят’ -ако имаш възможност си приготви планка с резба или нещо подобно,но ще е добре да направено от стругар(и тук си приготви една 10-ка) -знаеш че има резлични резби,с няколко думи невъзможни неща няма!
    1234567890

    Коментар


      #3
      Re: Резба на ламбда сонда

      maikule написа:
      Здравейте,имам страшен проблем(поне за мен).Вече втора резба на ламбда сонда ми се прецаква и тя направо пада от ауспуха.Въпроса ми е:трябва да се смени цялата предна част на ауспуха(съответно къде да си набарам такова)или може да си нарежа нова резба на старата и да добавя планка на сондата?И много ли ще ме одрусат в сервиз?
      Колега пробвай да си намериш от някоя морга цялата тръба с ламбда сондата-струва ми се ,че ще е по лесно да я смениш цялата отколкото да търсиш човек за нова резба,заваряване и т.н.Явно при теб е прецакана резбата.А може да пробваш и да оправиш резбата с подходящият метчик ако имаш откъде да го вземеш.

      Коментар


        #4
        Благодаря за идеите колеги.И аз мисля да се насоча към нещо от моргата.Или ако някой продава такава част да пише, че е спешно

        Коментар


          #5
          морга - най-добре а с метчик няма как да стане защото ще отиде на по-голям размер

          Коментар

          Working...
          X