Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпроси за Стило 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпроси за Стило 1.9 JTD

    Колеги решил съм да вземам стило 1.9 жтд.От подписа ми личи кои автомобили съм имал.Интересува ме какво да гледам на стилото при закупуването,кои са слабите му места и т.н.Спрял съм се на комби варианта,че ми трябва пространство.Интересно защо на тривратите предната броня е различна от 4/5 вр. и SW,а тя е по хубава.Някои имат ASR други не и имали съществена полза от него.Също така на снимките които гледам в мобиле-не на всички има подлакътник м/у предните седалки.На какво се дължи това-модификация или просто са махнати.Нека по запознатите ме осветлят.И ако знаете да се продава такъм автомобил в вашия град или другаде,освен мобиле бг-пратете по едно лично.
    Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

    #2
    Повечето SW нямат ASR, не знам защо така, не е фатално, но е хубава екстра.Подалкътника е според нивото на оборудване - тези, които нямат са Актив, но съм виждал и Динамик и без подлакътник.Честно, чудя се как си се навил да смениш либрата със стило ! Либрата е къде по-добър избор.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      И аз не знам защо я смених.Както и да е,сега ще търся стило.А как да разпозная динамик от актив?
      Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

      Коментар


        #4
        Ами почти никак, моята е актив, а имам почти всичко на динамик, без подлакътника и масичката на задната пасажерска седалка.Под секрет да ти кажа, че цената на колата + 1000-1500лв ти трябват.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          По ВИН номер трябва да излиза каква е.
          Marea Weekend HLX Jtd 110

          oO(_)____////____(_)Oo

          Коментар


            #6
            TIP написа:
            По ВИН номер трябва да излиза каква е.
            Да, това е правилния начин
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              А моята пък е Актив и няма нищо допълнително, само 4 ел. стъкла, който мисля при най-ниското обурудване са 2.
              Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                Ами почти никак, моята е актив, а имам почти всичко на динамик, без подлакътника и масичката на задната пасажерска седалка.Под секрет да ти кажа, че цената на колата + 1000-1500лв ти трябват.
                Дай жокер!Не са ли множко :D
                Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

                Коментар


                  #9
                  Зависи от екземпляра, но в някой случай(визирам моята кола) даже 1500лв не ми стигнаха. Ама айде за да не се повтаряме и потретваме има достатъчно изписано по темата, какво се сменя и от какво най-вече страдат Стилотата.
                  Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                  Коментар

                  Working...
                  X