Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Брава 1,6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Брава 1,6 16V

    Имам проблем с Бравата 1,6 16V. Нещо не върви. Двигателят е по-шумен, като карам на отворен прозорец мирише на бензин, няма мощност, гори повече. Сменил съм ангренажен ремък,масло,маслен филтър,въздушен филтър,горивен филтър,свещи,кабели,термостат,махнал съм катализатора и проблема все още го има.Ходих на диагностика на 2 места и на двете ми казаха че всики датчици ми работят.От време на време сама се оправя, но за малко.Помагайте!!!Какъв ноже да и е проблема?Чува се и пърдене откъм гърнетата след като махнах катализатора.

    #2
    може да е от кофти центровка затова да не ти върви да прави детонации

    Коментар


      #3
      Re: Проблем с Брава 1,6 16V

      mitaka написа:
      Имам проблем с Бравата 1,6 16V. Нещо не върви. Двигателят е по-шумен, като карам на отворен прозорец мирише на бензин, няма мощност, гори повече. Сменил съм ангренажен ремък,масло,маслен филтър,въздушен филтър,горивен филтър,свещи,кабели,термостат,махнал съм катализатора и проблема все още го има.Ходих на диагностика на 2 места и на двете ми казаха че всики датчици ми работят.От време на време сама се оправя, но за малко.Помагайте!!!Какъв ноже да и е проблема?Чува се и пърдене откъм гърнетата след като махнах катализатора.
      нещо си мисля че ангренажния ремък не е сложен както трябва
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Re: Проблем с Брава 1,6 16V

        stef написа:
        mitaka написа:
        Имам проблем с Бравата 1,6 16V. Нещо не върви. Двигателят е по-шумен, като карам на отворен прозорец мирише на бензин, няма мощност, гори повече. Сменил съм ангренажен ремък,масло,маслен филтър,въздушен филтър,горивен филтър,свещи,кабели,термостат,махнал съм катализатора и проблема все още го има.Ходих на диагностика на 2 места и на двете ми казаха че всики датчици ми работят.От време на време сама се оправя, но за малко.Помагайте!!!Какъв ноже да и е проблема?Чува се и пърдене откъм гърнетата след като махнах катализатора.
        нещо си мисля че ангренажния ремък не е сложен както трябва
        и аз мисля че трябва пак да погледнеш центровката
        brava 1.4 12v.sx
        drive fast or go home

        Коментар


          #5
          Не съм сигурен ама един приятел точно така му се случи само че не на фиат! Супер му разходваше колата, нямаше тяга и т.н. ходи на една камара сервизи вкючително и на оторизиран и нищо не му откриха... че му рязаха някви филтри на катализатора че какво ли не.. най накрая се оказа ламбда сонда беше се прецакала, знаеш колко е малка, ама не можеш да си представиш колко зависи от нея! пробвай дане е от нея ако имаш изобщо такава!
          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

          Коментар

          Working...
          X