Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свирят предните гуми на Типото .продължение от 16-тм май

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свирят предните гуми на Типото .продължение от 16-тм май

    Не съм сигурен дали трябва да пускам следното като нова тема но се оказа че проблема е доста по сериозен .Днес ходих на сервиз и като вдигнаха колата се оказа че е доста "поотворена" отпред / в смисъл като се погледне отпред / При огледа се оказа че проблема е в предния мост и по точно "магарето ",както го нарекоха в сервиза .От страната на шофьора е изгнило и леко закъсано ,което от своя страна явно нарушава съосието и колата става нестабилна . Посъветваха ме да сменя цялото" магаре ", но аз се питам дали евентуално подлежи на заварка а ако не то как вървят като цена -нови и втора употреба ?Моля за съвет !
    Fiat Tipo 1.4 i.e.DGT
    160A1.046

    #2
    не съм запознат с магарето при фиат, но знам, че рено имат хроничен проблем точно с това магаре. провери в техне форум за заварките. мисля за рено струваше от 200-300 ама не съм 100%
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      За цената на втора употреба се обади на Италианеца.Телефона му е в раздел магазини и сервизи.Заварката е малко смело начинание Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
      Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

      Коментар


        #4
        и при уното го има този проблем /поне на старото купе/ аз съм сменял ама много отдавна ,цената беше 120лв втора употреба ама имах късмет и това което намерих беше почти като ново работата по смяната също е доста но все пак с това шега не бива така че не отлагай смяната му
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Не те съветвам да го заваряваш защото обикновенно се къса до заварката и т.н. а и това си е все пак много важна част от колата и ако ти се скъса след време някъде на път няма какво да направиш.По-добре си вземи някакво по-запазено втора употреба и го смени.Успех!
          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

          Коментар


            #6
            Pugsi го продава заедно с носачите.Пусни му л.с.Успех
            Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

            Коментар

            Working...
            X