Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Врати от Marea на Brava ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Врати от Marea на Brava ?

    Здравейте, един бърз въпрос - пасват ли вратите на Мареа на Brava ... ако има значение става въпрос за мареа комби. Предните предполагам че си пасват ... поне визуално ... но задните .... ? За капака над мотора съм 99% че пасва, затова ако и там има някакво разминаване казвайте докато е време : ). Моля само за сигурни отговори, че после да не се чудя и тях какво да ги правя : ) ... мерси предварително.
    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

    #2
    Мисля, че не градски. Капака имам предвид.На Marea капака ще пасне на Bravo HGT, но не и на Brava. Ще има разминаване мисля, поне покрай фаровете, там където са мигачите, но нека и други да отговорят.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #3
      Вчера имаше тема, в която се твърдеше 100% че точно капака става. Аз бих си сравнил оригиналните номера. Всъщност мигача няма нищо общо, той е вътре във фара, а фарът на форма и размери е еднакъв - на Мареа и Браво.

      Коментар


        #4
        аз съм с капак и броня от Брава. Така купих колата. Дали в Италия или нашите джамбази са го правили незнам ама колата е имала удар отпред и са пострадали тези части точно и са монтирали от Брава. Моята МАреа е седан ако има някакво значение.
        Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
        Ex.Opel Astra

        Коментар


          #5
          Хмм мислех си че точно за капака няма да има никакви съмнения ... говорих с един таксиметров който е с мареа, но седан и капак на брава ... т.е. ако капаците на мареа седан и комби са еднакви ще стане, а не мисля че имат разлика. Трябва и единия калник да сменям така че явно ще питам ако и калниците на мареата която съм харесал са здрави да ги отнасм и тях че да няма разминавания. Мерси за отговорите, капака ще го взимам само трябва сверя номера на боята за последно, но незнам кога ще ги монтирам със сигурност, че да пиша дали става 100% или не.
          Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
          Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

          Коментар


            #6
            Оги, фаровете ги посочиx заради мястото, не че имат някакво значение самите те.Нали имаше някакво разминаване в броните и калниците, не се срещат линиите. От Marea и Bravo HGT и обикновеното Bravo и Brava. Оттам си мисля, че може и някои ръбове отгоре да не се срещнат.
            .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
            www.cyxap.com

            Коментар


              #7
              svetli4a написа:
              ....трябва и единия калник да сменям така че явно ще питам ако и калниците на мареата която съм харесал са здрави да ги отнасм и тях че да няма разминавания...
              Калниците на Мареа са различни от тези на обикновените Браво/Брава. Става работата само ако вземеш 2-та калника и предната броня, в противен случай няма напасване!
              Фиат Крома 1.9 16v+
              Фиат Браво 1.6 16v
              Фиат Мареа 1.6 16v

              Коментар


                #8
                Пробвах да ... със старите калници ,т.е. от Брава нещо не пасва както трябва бронята, не съм си играл много, но само като видях колко ми се разминава от гумените тампи под фаровете се отказах. Ще пусна направо тези дни тема в раздела "Купува" пък каквото излезне. В понеделник пристигат фаровете с лупи от марейка .... така че малко по малко мисля да си сменя муцунката вече :D ... Мерси колеги
                Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                Коментар


                  #9
                  Колеги има ли разлика във вратите по скоро прозорците на мареа комби и брава ?? Понеже мисля да си купувам едни ветробрани но на тях пише "Ветробрани за Fiat Brava 5 врати 1995-2001 / Marea 5 врати 1995-2001 ПРЕДНИ"Дали ще стават или просто искат да ги набутат ? това ми е въпроса че да не ги купя и после да ги продавам ...... които има интерес може да пише на лично да му дам сайта за да не звучи като реклама......
                  Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                  Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                  Коментар


                    #10
                    Купи ги и ако не стават - продай ми ги, че аз отдавна се каня да си монтирам и все не го правя... Така че ако не паснат - имаш купувач. Разбира се, първо отиди в магазина и им вдигни луд скандал, че са те излъгали и искаш компенсация.

                    Коментар


                      #11
                      ogi28b написа:
                      Купи ги и ако не стават - продай ми ги, че аз отдавна се каня да си монтирам и все не го правя... Така че ако не паснат - имаш купувач. Разбира се, първо отиди в магазина и им вдигни луд скандал, че са те излъгали и искаш компенсация.
                      сигурен ли си че за 2 пластмаси ще прежалиш близо 60 лв.... имат един + адски лесно и здраво се монтират
                      Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                      Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                      Коментар

                      Working...
                      X