Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лек инцидент.. и резултатите от него... :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ...

    За 120 лева се съмнявам да ти направи някой колата кадърно та дори било и то с преливка. Не всеки може да разлива лак. Аз съм бояджия и смело мога да ти кажа че има много хора които и хал хабер си нямат за някой неща но се хващат да ги правят.Поздрави
    Fiat Brava 1.6 16V 90HP
    Fiat Brava 1.2 16V 80HP
    Fiat Bravo 1.2 16V 80HP

    Коментар


      #17
      Re: ...

      dqnkov написа:
      За 120 лева се съмнявам да ти направи някой колата кадърно та дори било и то с преливка. Не всеки може да разлива лак. Аз съм бояджия и смело мога да ти кажа че има много хора които и хал хабер си нямат за някой неща но се хващат да ги правят.Поздрави
      Съгласен съм колега, утре се надявам да вкарам колата в сервиза... ще пиша когато евентуално излезе от там...
      Fiat Brava TD100

      Коментар


        #18
        да споделиш после кои и къде са майсторите, защото съм за цялостно пребоядисване, и за лепене на броня.

        Коментар


          #19
          Здравейте колеги...Днес си прибрах колата от майстора и да споделя с вас свършеното от него и крайния резултат. С две думи не съм доволен от това което е свършено по колата, но каквото такова... за съжаление предня път когато колата е била блъскана не е била направена както трябва, следователно това се отразява и на сегашния ремонт...всичко ми струваше 100лв. заедно с фара и халогена сумата набъбна на 170 лв. Затова и не ме е яд много поне се разминах с малко.За колегата от Бургас... майсторите се намират в едни гаражчета точно с/у входа на завод "Победа". За цялостно пребоядисване на кола от моя калибър взимат 600-700лв. според зависи от подготовката на колата.Капака както сами ще видите вече е малко на пред за съжаление още предния път гредата на която е захваната пантата на капака е била поправяна и сега вече за да се нагласи всичко трябва сваляне на калник, който и бездруго ако се свали трябва да се купува нов понеже моя вече не ставал по същата причина има и такива големи фуги м/у фара и капака, и м/у фара и калника... п.п. така като гледам на снимките изглежда доста добре ,а вдействително нещата са доста по-зле... Ето и снимки след ремонта:
          Прикачени файлове
          Fiat Brava TD100

          Коментар


            #20
            За 100 лева никой няма да си играе да ти прави колата перфектна, колега.

            Коментар


              #21
              Отвий малко болтовете, които държат калника за гредата отпред и го шибни да видиш как се прибира гадината :D Направо ужас, толкова меки ламарини, че не се търпят!Та имам в предвид, че можеш да донагласиш още малко фугата, ако ти се занимава
              Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
              Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
              Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

              Коментар


                #22
                Няма да я мисля повече... важното е да ме придвижи от т.А до т.Б няма да я карам цял живот... не че неискам да е перфектна и т.н. , но човек нетрябва да се кланя само на матерялното, нито ще е първата ми, нито последната кола Поздрави на всички!
                Fiat Brava TD100

                Коментар


                  #23
                  Така като гледам по скоро фара е на зад.Ако се измести малко на пред всичко ще си дойде на мястото.
                  _/''''''''''''''''''''''''\_
                  //---------------\\
                  [( )== //// ==( )]
                  |_|'------------'|_| ....Punto

                  Коментар

                  Working...
                  X