Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

къде се намира термостата на Кордоба 1.8 МІ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    къде се намира термостата на Кордоба 1.8 МІ

    тръгнал съм да ги сменям на всички коли в къщи ама не мога да разберакъде се намира на кордобата.Някой ако качи и схемичка ще съм благодарен

    #2
    Re: къде се намира термостата на КОрдоба 1.8мІ

    gdd55 написа:
    тръгнал съм да ги сменям на всички коли в къщи ама не мога да разберакъде се намира на кордобата.Някой ако качи и схемичка ще съм благодарен
    на кордоба не съм запознат специално но на вс коли които съм виждал термостата се намира на единия край на мъркуча който влиза в радиатора горе /обикновено горе в ляво като седиш в колата/
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      на кой край който влиза в радиатора или другия?

      Коментар


        #4
        Заставайки ПРЕД двигателя термостата ще ти се падне ОТПРЕД ниско долу в ЛЯВО.Затваря се с фланец(черен с два болта 6мм.)и посредством маркуч се свързва с радиатора(в долния край).Ако имаш хидравлика на волана то нейната помпа е под него.Успех

        Коментар


          #5
          kaci написа:
          Заставайки ПРЕД двигателя термостата ще ти се падне ОТПРЕД ниско долу в ЛЯВО.Затваря се с фланец(черен с два болта 6мм.)и посредством маркуч се свързва с радиатора(в долния край).Ако имаш хидравлика на волана то нейната помпа е под него.Успех
          10x вече видях че не е на горният маркуч и ми стана тъпо.Утре ще видя където казваш, но май ше ми трябва канал прав ли съм ?

          Коментар


            #6
            Ако си достатъчно гъвкав ще го видиш,но за препоръчване е да е на подемник,канал или каквото имаш възможност да ползваш.Когато го сменяш обърни внимание на посоката(има стрелка която трябва да сочи циркулационния път на антифриза).

            Коментар

            Working...
            X