Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за дебитомер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за дебитомер

    Здравейте колеги имам Браво 1.4 12v 97-ма моноинжекциика. Въпроса ми е следния има ли тая кола дебитомер и къде се намира той. Може и по друг начин да го задам въпроса имат ли моноинжекциите дебитомер или той се слага само на пълните инжекции?
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

    #2
    Re: Въпрос за дебитомер

    Hristian_Aleksiev написа:
    Здравейте колеги имам Браво 1.4 12v 97-ма моноинжекциика. Въпроса ми е следния има ли тая кола дебитомер и къде се намира той. Може и по друг начин да го задам въпроса имат ли моноинжекциите дебитомер или той се слага само на пълните инжекции?
    Няма такъв мер каква е причината да питаш?Има датчик за температурата на входящия въздух само.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Re: Въпрос за дебитомер

      Hristian_Aleksiev написа:
      Здравейте колеги имам Браво 1.4 12v 97-ма моноинжекциика. Въпроса ми е следния има ли тая кола дебитомер и къде се намира той. Може и по друг начин да го задам въпроса имат ли моноинжекциите дебитомер или той се слага само на пълните инжекции?
      Няма дебитомер!
      ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

      Коментар


        #4
        Мхм ясно нямам такова чудо А бихте ли ми обяснили каква е ролята точно на дебитомера ( знам че измерва потока въздух идващ от въздушния филтър) и защо пълните инжекции имат а монотата не?
        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

        Коментар


          #5
          Hristian_Aleksiev написа:
          Мхм ясно нямам такова чудо А бихте ли ми обяснили каква е ролята точно на дебитомера ( знам че измерва потока въздух идващ от въздушния филтър) и защо пълните инжекции имат а монотата не?
          Чети: http://en.wikipedia.org/wiki/Mass_flow_sensor
          ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

          Коментар

          Working...
          X