Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило- ксенон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Стило- ксенон

    rosian написа:
    Купих си ксенон-8000 к 35 w-,но още не съм го сложил. Има ли нещо ,на което да обърна внимание? Споделете- може би ще бъде ценно и за други.
    Добре дошъл в клуба!На десния фар 2 часа ,а на левия 20 мин!/като застанеш пред колата/Филма е голям!

    Коментар


      #17
      Е не е точно така. Всичко стана за около 1 час. Определено с ксенон е по -гот. Моят е от 80 лв.- 6000 к. Посъветваха ме вместо 8000к да сложа 6000к ,и съм доволен. Ето малко снимки преди ксенона...снимал съм без светкавица
      Прикачени файлове
      STILO JTD 1.9- 115 BLACK

      Коментар


        #18
        И след ксенона...
        Прикачени файлове
        STILO JTD 1.9- 115 BLACK

        Коментар


          #19
          Колега дано да е само оптична илюзия или грешка на фотото, ма цветовете на двата фара са различни да го е*а
          Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
          Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

          Коментар


            #20
            Не знам каква илюзия е, но ясно се вижда как след ксенона светлината е навсякъде. Няма го отсичането и почти е незабележимо. представи си какво им е на тези срещу теб.Ето един линк от друг форум за ксенон.http://www.opelclub-bg.com/forum/ind...opic=79274За мен това е истината.

            Коментар


              #21
              Hristian_Aleksiev написа:
              Колега дано да е само оптична илюзия или грешка на фотото, ма цветовете на двата фара са различни да го е*а
              Просто единият фар е надраскан и е за шлайфане. Мисля ,че е от това.
              STILO JTD 1.9- 115 BLACK

              Коментар


                #22
                Много фирми продават ксенон комплекти със различни температури на двере крушки.Най често в условията на гаранцията пише следното: * Гаранцията на ксенон продукти ******** важи без значение от кого е извършен монтажа. Гаранцията покрива неработещи модули, но не и разлика в температурата (цвета) на светене на отделните лампи.
                Opel Astra Coupe Bertone Turbo Z20LET 200 hp
                Fiat Bravo 1.6 16v 118 hp ПРОДАДЕН !!!

                Коментар


                  #23
                  мхм
                  Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                  Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                  Коментар


                    #24
                    Колеги мисля утре като съм почивка да хода да взема ксенон и аз .Спрял съм се на Quality power+ H7 55w I mislq da e 8k на промоция ми излиза 84лв. Вие как мислите добре ли е и освен да я закарам и аз някъде да го монтират че ва това хубаво време...
                    FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                    FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                    FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                    Коментар


                      #25
                      За такива като тебе, с 55ватови ЛИЛАВИ ксенони, съм си приготвил 200ватови дълги светлини.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #26
                        emzo написа:
                        За такива като тебе, с 55ватови ЛИЛАВИ ксенони, съм си приготвил 200ватови дълги светлини.
                        Пред рефлектор нали ?
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #27
                          Добре 35 w ли да търся Дайте съвет не ги разбирам много и затова питам
                          FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                          FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                          FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                          Коментар


                            #28
                            Dhansol написа:
                            Добре 35 w ли да търся Дайте съвет не ги разбирам много и затова питам
                            Дали 35 или 55w избора е твой, но нека не са повече от 5000К!
                            Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                            Коментар


                              #29
                              Супер дразнещо да карат с лилав ксенон зад теб!При минаване през неравности, се сменят всичките цветове на дъгата от бяло до лилавото, докато колата подскача...Преди няколко дена, един такъв кара зад мен към 5 минути и ми направи очите на палачинки.35W 6000K май е най-разпространения. Бялото е малко "студено" и за това колегите препоръчват 4-5000К.
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар


                                #30
                                Еми значи ще слагам такъв щом не е толкова дразнещ.Мерси за съветите
                                FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                                FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                                FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                                Коментар

                                Working...
                                X