Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило- ксенон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Така преди малкохкато се прибирах от работа минах през магазина и си взех 6к само че човека ми препоръча да не хвърлям толкова пари и ми предложи друг и по евтин но каза че е по добор от другия , но също така ме предопреди че компютъра можело да не го прочете Сега само трябва да остане време за да го сложа
    Прикачени файлове
    FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
    FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
    FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

    Коментар


      #32
      Dhansol написа:
      Така преди малкохкато се прибирах от работа минах през магазина и си взех 6к само че човека ми препоръча да не хвърлям толкова пари и ми предложи друг и по евтин но каза че е по добор от другия , но също така ме предопреди че компютъра можело да не го прочете
      Сега остава само да намера време да го сложа
      FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
      FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
      FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

      Коментар


        #33
        Компютъра да не прочете какво?
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #34
          M5kov написа:
          Компютъра да не прочете какво?
          Да ми даде грешки по точно ми каза заради разликата в ватовете което на мен не ми се вярва много но ще пробвам като даде грешка или нещо не стане в "olx" и проблема е решен
          FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
          FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
          FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

          Коментар


            #35
            На коя кола?До колкото знам, грешката се изразява в това, да ти светне една лампичка на таблото.Това май може да се излъже с монтажа на някакво съпротивленийце.
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #36
              На Стилото да мисля че за тази лампичка ми говори но не знам как да го направа за да не светне
              FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
              FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
              FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

              Коментар


                #37
                Според моите никакви позналия по жичкаджийство - мериш съпротивлението на твоята си крушка, мериш на ксенона и компенсираш.Не казвам, че така се прави, така аз си го представям Ама може и да не светне крушката, знам ли го... Слагай пък ще си каже.Ако таблото е като на Браво, направо го свали и махни крушката
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #38
                  Ако светне тази лампичка така сигурно ще стане . Като го монтирам ще пиша пак и ще кача снимки
                  FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                  FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                  FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                  Коментар


                    #39
                    Стандартно китайче, нищо няма да ти свети по таблото, но да ти пожелая УСПЕХ с монтажа и да не псуваш много италианските инженери.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #40
                      Аллл за това не се сетих
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        #41
                        За монтажа знам че от майка та чак до далечен братовчед ще стигна ама няма как... пустия мерак за ксенон
                        FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                        FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                        FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                        Коментар


                          #42
                          Dhansol написа:
                          За монтажа знам че от майка та чак до далечен братовчед ще стигна ама няма как... пустия мерак за ксенон
                          Препоръчвам съботен ден каса бира и помощник, бронята долу и фаровете долу . Успех и да пишеш как е
                          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                          Коментар


                            #43
                            Колеги въпроса с ксенона е приключен лично аз не видях толкова зор както вие казвате даже почнах да го слагам в 17:00 с две думи на лампа
                            Прикачени файлове
                            FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                            FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                            FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                            Коментар


                              #44
                              Ужас, ходи на реглаж, че глей колко е трагично положението.
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                #45
                                Emzo не искам да обиждам но ти освен да хейтваш друго можеш ли + това карал съм я на реглаж и фаровете са добре а сега изглежда така защото мърдах защото както виждаш вали и качеството е нула на самата снимка
                                FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                                FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                                FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                                Коментар

                                Working...
                                X