Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде мога да си заредя климатика с фреон?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде мога да си заредя климатика с фреон?

    Здравейте! Времето се затопли и аз взех, че си пуснах климатика,но резултата беше разочароващ - духа топло. Предполагам,че ако заредя с фреон ще се получи така желаната прохлада. Имам следните въпроси: къде мога да си заредя с фреон климатика и колко ще ми струва? Между другото имам и още едно питане. В един сервиз ми казаха,че независимо дали бачка климатика или не на година се губи около половината фреон. Това вярно ли е?

    #2
    Зареждането на моя струва около 50лв.+/-5, според различните сервизи. Аз го зареждах на пазара в Горубляне, но сигурно има и други. Важто е, преди да се зареди, системата д се напълни с въздух и да се види, дали не пада налягането. Ако пада, значи има теч и няма смисъл да се пълни с фреон преди да се отстрани проблема.
    Shit happens, sometimes...
    Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
    Marea 1.8 HLX - червена като аватара

    Коментар


      #3
      02/987 41 740888 234 216Евгени

      Коментар


        #4
        pugsy написа:
        02/987 41 740888 234 216Евгени
        pugsy, този Евгени предполагам е сериозен щом си му написал координатите .... имам уговорка с него за понеделник сутринта, ... та ако имаш нещо забележки относно него казвай преди да съм му закарал Tempra-та си ...

        Коментар


          #5
          еми пълнил е на мой приятели климатиците - те нямат забележкина мен ми е оправял хладилника - нямам забележки

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              а отстранява ли течове
              Punto 1.2, ELX MPI

              Коментар


                #8
                Съвсем случайно видях сервиз за авто-климатици. Намира се зад 7-ма поликлиника.
                Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                Коментар


                  #9
                  mme написа:
                  Съвсем случайно видях сервиз за авто-климатици. Намира се зад 7-ма поликлиника.
                  Това е доста близко до вкъщи. Ще обясниш ли по-подробно къде се намира ... контакти нещо ?Работно време ?
                  Fiat Bravo GT -> дзверчето

                  Коментар


                    #10
                    Колеги за Пловдив някой знае ли къде има сервизи за автоклиматици, аз се сещам само за M&J на рогошко шосе, ама там малко скъпичко барат та затова....
                    FIAT TIPO 1.6 89г,FIAT BRAVA 1.4 12V 96г
                    FORD C-Max 1.8 TDCi -09г

                    Коментар


                      #11
                      За съжаление отивах вчера на снимка на зъб. Не ми беше изобщо до климатици, автомобили, фреони и тем подобни... Ако застанеш на "Опълченска" пред входа на аптеката и погледнеш леко в дясно, ще видиш трафопост с реклама "Авто-климатици". Не мога да помогна с друго. Просто попадна пред погледа ми при случайното ми минаване от там.
                      Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                      Коментар


                        #12
                        това ми излезе на google :D :Първи адрес:АВТОКЛИМАТИЦИ - зареждане, ремонт, монтаж. Ремонт на всякакъв вид хладилна техника. Абонамент. София, ул."Опълченска" и бул."М. Луиза", на гърба на 7-ма поликлиника; GSM 0886320927Втори адрес:НВЦ - НЕВЕНКА НИКОВА е с предмет на дейност - сервиз за автоклиматици и зареждане с фреон на автоклиматици на автомобили, микробуси и автобуси. Фирмата извършва и сервиз на домашни хладилници.Работи с клиенти от цялата страна.Работно време: понеделник - събота: 9:30 - 18:30 часа.София 1303, ул. Опълченска, зад 7-ма поликлиника Телефони: 029311575; 0888416727
                        Punto 1.2, ELX MPI

                        Коментар


                          #13
                          Ех този Гугъл бе ... скоро няма да има форуми заради него ...
                          Fiat Bravo GT -> дзверчето

                          Коментар


                            #14
                            Някой знае ли самия фреон дали има някакъв филтър, който трябва да се сменя заедно с поленовия?
                            Fiat Brava 1.9TD.100кс.1998г

                            Коментар


                              #15
                              Тъй като и аз я патя с климатика сега реших да се включа. Значи преди 2 седмици заредих фреон, защото беше на нулата, просто нямаше никой вътре. Казаха ми след 4-5 дни да мина да видят за течове и като минах се усъмниха в една тръбичка. След 2-3 дни пак минах и 100% се видя, че има теч и решиха днес да им закарам колата да заваряват тръбичката. Обаче след като я разглобили се оказало, че е здрава. И така цял ден не могат да намерят откъде е теча. Сега трябва да ходя на пароструйка и след 2-3 дни да им я карам пак. Така, че след зареждане обезателно 1-2 пъти на проверка за течове.
                              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                              Коментар

                              Working...
                              X