Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чистачки на Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чистачки на Темпра

    Чистачките на Темпра-та ми са от тези който са се сменят а перото вече е заминало. Има ли начин да се монтиратчистачки с нормални рамена ?Също така като ги пусна, при края на обратния ход чистачките не се движат плавно а на тласъщи сякаш се мъчат - от какво може да е това ?Мерси

    #2
    Преебано ти е моторчето има едни клеми,почистваш ги и се оправя.Смени си само перата
    Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
    EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
    EX.Fiar Ritmo 105TC

    Коментар


      #3
      .

      от голф-2 направо заспиват / се едно са за модела/
      пунто MK1 1.1 98г
      МЕТАН
      През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искате да оцелеете - елате в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

      Коментар


        #4
        viktorsterev написа:
        Преебано ти е моторчето има едни клеми,почистваш ги и се оправя.Смени си само перата
        Абе аз съм ги сменял ве4е веднъж ама не прилягат изцяло (особенно тази към пасажера) към стъклото. Иска и се да ги смена с "банани"ама не пасват на сегашните

        Коментар


          #5
          колега мойте са от ланчия дедра 1,6 и си пасват перфекно без никакво преправяне. ако искаш мога дати направя снимка и дати пратя да видиш как седят ?
          темпра 1,9тд

          Коментар


            #6
            Искрен написа:
            колега мойте са от ланчия дедра 1,6 и си пасват перфекно без никакво преправяне. ако искаш мога дати направя снимка и дати пратя да видиш как седят ?
            Ще съм благодарен за някаква снимка, Фиат-ските (мойте) не може да им се маха "главата" за да се щракне нова . Трябва или а се преправя или да се сменя

            Коментар


              #7
              Това са капачета на гайките. Отдолу са гайки 13.
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар

              Working...
              X