Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос: Мнения,Отзиви и Коментари За Покупка на Фиат Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    коцев написа:
    Но момчето щом му е първа кола да не се чуди ами да я взема и се учи по нея и за каране и за ремонти . :D
    Пунто е идеална за първа кола.Аз си купих такава на времето (преди 2г ) и съм много доволен,Плюсове:-евтина поддръжка-разхода извън града е 5/100, в София 9/100, това не знам дали да го сложа при плюсовете или про минусите.Факт е обаче, че извън града гори много малко, а в задръстванията доста повече.-доста здрава количка излезе (да чукна на дърво)Като изключа проблемите с които я купих единственото нещо което и се скапа е, че приди няколко месеца ми се скъса жилото на ръчната спирачка и ми блокира имобилайзера. Това за 2г каране.-прости са и лесни за ремонт дори и от начинаещ шофьор.Минуси:-никакви екстри
    _/''''''''''''''''''''''''\_
    //---------------\\
    [( )== //// ==( )]
    |_|'------------'|_| ....Punto

    Коментар


      #32
      Здравейте Колеги!За добро или зло реших и си купих Нисан Микра. Благодаря ви за отговорите и съветите. Желая Ви весело искарване на празниците и НЕ КАРАЙТЕ ПОД ВЪЗДЕЙСТВИЕТО НА АЛКОХОЛ !!!!

      Коментар


        #33
        BoRn_To_LiE написа:
        Здравейте Колеги!За добро или зло реших и си купих Нисан Микра. Благодаря ви за отговорите и съветите. Желая Ви весело искарване на празниците и НЕ КАРАЙТЕ ПОД ВЪЗДЕЙСТВИЕТО НА АЛКОХОЛ !!!!
        Много добър избор си направил,честито.Макар,че не ми харесват външно знам,че са мноко здрави.Сложи една снимчица да я видим.

        Коментар


          #34
          Утре като я Измия че знаеш колко са ни кални улиците... ще постна няколко снимки и инфо малко знам че не е фиат ,но все пак .. Лека нощ

          Коментар

          Working...
          X