Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос: Мнения,Отзиви и Коментари За Покупка на Фиат Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Да, но цялата работа опира до Финансовата част... ако ме разбираш ,исках да кажа ,че колата която искам е браво 1.9 ,но поради липса на финанси ще се задоволя с пунто

    Коментар


      #17
      А и другото нещо, което забравям да попитам - Нормално ли е съединителя да бъде толкова мек, защото като направих 1 пробно кръгче , не се усещаше...?

      Коментар


        #18
        Брат ми има такова пунто и не е много доволен от разхода му. 76 лв. екотакса? Yellow_Flash_Colorz_PDT_22 аз платих 200 за моята.Браво/а/Мареа JTD е добър избор, но зависи с какви първоначални финанси разполагаш и имай в предвид годишният данък на тези коли - ~150 лв. (без JTD 100).Също те съветвам да не вярваш толкова на твоя роднина. Не че те лъже, просто ти казва това каквото най-вероятно му е казано на него когато е взел колата.Аз бих взел пунто или 1.2 16V (Sporting) или 1.7 TD, но повече клоня към дизела, заради 4-те врати и по-малкия разход на гориво).При положение, че имаш пари кеш, недей да бързаш да купуваш колата. Оглеждай, рови, чети, търси, питай, но не бързай! Сигурен съм, че сега няма да обърнеш особено внимание на това, но след време ще се сетиш за поста ми. За съединителя. Възможно е, но може да не е оригиналния, защото той по принцип е твърд. На колко хиляди километра е това пунто? Имай в предвид, че оригиналният съединител се сменя около 200 000 км (на моята на 250 000 го смених, но пунтото е предимно градска кола и за това пиша по-малкото число). Ако е над 200 - 250 000 съм на мнение, че ще имаш доста ядове с колицата. На моята точно този интервал от 50 000 км за 2 години ми стопи финансите. Нека кажат нещо и колегите с такива коли, защото от Брава до Пунто има доста разлика. Успех все пак!
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #19
          Напълно нормално е за тия пари да имаш проблеми от всякакво естество. Имах Пунто 1.2 и смея да кажа че никак не му е по евтина подръжката от на Бравото . А и щом Бравото е 1.9 разхода на гориво ще е в пъти по малко от на Пунтото . :D Не да те плаша но при мен такава беше реалноста . :D
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #20
            Сега гледам цените на частите в axm... Носач Birth за пунтото е с 3 лв. по-скъп от този на бравата . Водната помпа е малко по-евтина, но тя се сменя в пъти по-често, защото до колкото знам се задвижва от ангренажния ремък.Ето ти сайта да си видиш ценичките:*****Не са допустими подобни линкове към търговски фирми.Колегата при добро желание сам ще си намери линка в Google.Модератор
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #21
              Работата е там че колата ми трябва спешно,защото се преместихме да живеем извън града и е доста кофти придвижването. Ще видя в процес на каране ,може пък да излезе сполучливо. Баща ми преди 5 години караше пунто 1.1 и за 80 хиляди км смени само амортесиор и четки на динамото....

              Коментар


                #22
                Дали ще имаш ядове, зависи само от това колко е карано. Дано да е читаво
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #23
                  Надявам се утре да му пристигнат документите и да го регистрирам направо ... и ако някои му се намира излишен ЦД касетофон за продаване да пише ,че ще умра без музика :P

                  Коментар


                    #24
                    Не бързай с тази музика ми го покарай малко и ако има нещо за смяна го оправи. Като ти се слуша музика има радио
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      #25
                      То работата е там че и радио няма. Аз за това питам тук ако има някои нещо по евтинко..

                      Коментар


                        #26
                        Баща ми преди 5 години караше пунто 1.1 и за 80 хиляди км смени само амортесиор и четки на динамото....
                        Абе едно е да го кара баща ти , друго е да го караш ти .
                        Фиат Панда 1.2 2006година
                        Синджира си идва ,а козата я няма...

                        Коментар


                          #27
                          BoRn_To_LiE написа:
                          То работата е там че и радио няма. Аз за това питам тук ако има някои нещо по евтинко..
                          Колега като идваш към София мини да ти подаря един плеър Daewoo с USB. Всичко си му работи, но ми остана и по-добре някой да си го ползва вместо да хваща прах. А не го продавам, че да му взема, да му взема, колко да му взема :D Ще почерпиш един черен шоколад.
                          преди - TIPO
                          сега - VOLVO XC60

                          Коментар


                            #28
                            Ама ти сериозно ли.... Глупости говориш кажи колко пари струва и да го платя ,щото ина4е ми е неудобно та аз в понеделник имам работа по столицата и да се видиме само ми кажи цена все пак... неудобно ми е

                            Коментар


                              #29
                              Нали ти казах. Вземи един хубав черен шоколад и си готов. :D Аз съм на Борис и Околовръстното, така че съм ти точно на път.На лични ще ти пусна телефона си.
                              преди - TIPO
                              сега - VOLVO XC60

                              Коментар


                                #30
                                Мерси Колега,ще се чуеме Длъжник съм ти много повече !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X