Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със стъпковия мотор за фиат типо 1.6

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със стъпковия мотор за фиат типо 1.6

    офф от каде да започна и ас незнам..значи пробелите са следните.. 1-во колата много гори на газ 20/100 .... отидах на газаждия сменихме филатара .... и устоновихме че тея вискоки оборите 1300 1400 ги прави стъпкоявия мотор.. и каза да си оправя стъкоявия мотор. и така щял да мия регулира..порблема е следня имам 60 лв заделения от моите джобни и закуски .. които сам си спестявал..та вапроса ми е дали възможно ли е да се сачистия тоя мотор щото като зимах от един приятел типото преди две години стъпкоявия моторо беше зачисте.. възможно ли е пак да се зачисти и ако някои знае как ако може да покаже.. или другия вариант е втора употреба ... ама .. стъпковия мотор от сички типота ли стават моито типо е 1.6 и. е края на 94.г феислифт.. мисълта мие от типо 1.4 и,е или от 1.6 и.е става ли .. задължително трябва да са 94 г и колко струват втора... чисто нов е 200лв а спонсора ми категорично отказва.. да ми дава пари.. за автомовбила.. теи че.. какво ще ми струва монтажа на стъпковия мотор..----------------------------------------Превод:Откъде да започна - и аз не знам. Значи, проблемите са следните:1. Колата много гори газ - 20/100. Отидох на газаджия, сменихме филтъра и установихме, че тези високи обороти (1300-1400) ги прави стъпковия мотор. Каза да си оправя стъпковия мотор и така щял да ми я регулира.Проблемът е следния: имам 60 лева, заделени от моите джобни и закуски, които съм си спестявал. Та въпросът ми е дали е възможно да се зачисти тоя мотор, защото като взимах от един приятел Типото преди две години, стъпковият мотор беше зачистен. Възможно ли е пак да се зачисти и ако някой знае как - ако може да покаже? Или другият вариант е втора употреба, ама стъпковият мотор от всички Типота ли става? Моето е 1.6 i.e., края на 94-та, фейслифт. Мисълта ми е от Типо 1.4 i.e. или от 1.6 i.e. става ли? Задължително ли трябва да са 94-та и колко струват втора употреба? Чисто нов е 200 лева, но спонсорът ми категорично отказва да ми дава пари за автомобила, тъй че какво ще ми струва монтажът на стъпковия мотор? --------------------------------------------Модераторски екип на fiat-bg.org
    сяка кола на място и на думи много върви но истената е street racing!

    #2
    сяка кола на място и на думи много върви но истената е street racing!

    Коментар


      #3
      Сега ... дори и да ти напиша, че може да се почисти, ако дойдеш при мен така ще ти го почистя, че после ще трябва нов да си купуваш.Така че от писане полза няма. Намери си сервиз, питай там и те ще ти кажат какво ще направят и колко ще струва.Аз съм имал проблем със стъпковото моторче точно на такова Tipo и майсторите ми бяха читави. Но не го чистиха, нито ми предложиха, а определено знаят какво правят.Вземаха ми от морга друго стъпково моторче. Преди 5 години за 70 лева. С него продадох Tipo-то.
      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
      www.cyxap.com

      Коментар


        #4
        мерси колега но проблема вече е оправен с нов стъпков мотор на бош.. мояла тема да бъде премахната или ключ.
        сяка кола на място и на думи много върви но истената е street racing!

        Коментар

        Working...
        X