Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изгнило гърне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изгнило гърне

    Здравейте колегиГърнето на Пунтото ми е изгнило много здраво (но не ръмжи въобще). Какво ще стане ако го изрежа и заваря една права тръба? Ще будя ли комшиите от съседните квартали сутрин или нямда да се чувам толкова силно ?Някой да е правил такова побългаряване?
    FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

    #2
    Кое гърне? Средното може и да не предизвика такъв шум, но крайното не го махай! Бях направил това на Ибизата си, махнах крайното гърне и сложих тръба, всички аларми са твои, освен тях и всички "Сигма"-джии.

    Коментар


      #3
      Ами колега, все си мисля че производителят е имал нещо предвид като е измислил сакс, средно и задно гърне.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Ами колега, все си мисля че производителят е имал нещо предвид като е измислил сакс, средно и задно гърне.
        Yellow_Flash_Colorz_PDT_08

        Коментар


          #5
          Re: Изгнило гърне

          TAIF написа:
          Здравейте колегиГърнето на Пунтото ми е изгнило много здраво (но не ръмжи въобще). Какво ще стане ако го изрежа и заваря една права тръба? Ще будя ли комшиите от съседните квартали сутрин или нямда да се чувам толкова силно ?Някой да е правил такова побългаряване?
          С такава тръба и преглед не можеш мина!

          Коментар


            #6
            Не казваха ли на едното " ИСКРОГАСИТЕЛ" на другото "ШУМОЗАГЛОШИТЕЛ" на последното/ не по ред / не си спомням. По скоро на първото, което се явява искрогасител може да минеш с тръба... но на последното едва ли... Христо ти го е написал.
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              Посети някой сервиз за аспуси и питай за някакви по-тънки откъм цена гърнета-полски или някакви други.Имах една много окислена фиеста Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 и за нея смених за 65лева всичко и този аспух надживя самата "кола" Въпрос на сметки...
              Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

              Коментар


                #8
                Трябва да ви кажа, че един приятел го направи на Мазда 323F и не беше толкова зле даже звука беше приятен!Става вупрос за задното гърне
                FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                Коментар


                  #9
                  Ми тогава остава да пробваш, аз го направих, за много кратко време...

                  Коментар


                    #10
                    Само да попитам, извинявам се че ти ползвам темата.Аз сложих едно от бръмчалниците от илиенци, обаче неще не ми пълни много душата-вярно бръмчи ама..., чудясе ако махна средното да ли ще е прекалено голям шума или няма да е голяма разликата. Да си нямам проблем после с куките.
                    Tofas- Sahin 1.6 карб.

                    Коментар


                      #11
                      Темпрата известно време я карах без задно гърне и не вдигаше чак толкова много шум.

                      Fiat Tempra 149A3.046

                      Коментар

                      Working...
                      X