Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

браво-шумове от скоростите и незнайно още от къде

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    браво-шумове от скоростите и незнайно още от къде

    Колеги отново питам за мойто браво(1.6 16в)...та по едно време започнаха да ми засичат скоростите.при празен ход се чува и един звук като на разбит лагер.като натисна съединителя и звука изчезва.скоростите трудно влизаха до като дойде моментът че никоя не искаше да влезе.оставих го така и взе че се оправи.къде може да е проблема че да ни влиза никоя скорост?казах си карам до като откаже напълно.вече месец и половина карам и влизат нормално.но от тогава започна да се чува и друг звук,при първа и втора ако тръгна с повече газ и се чува едно "ззззззззззззззз" или нещо такова.трудно се обяснява.едва доловим шум е.за това ми казаха че проблема може да е в някой клапан.(или вибрираща ламаринка )вече ми писна от пишман майстори и затова искам да чуя повече мнения.та за шума в скоростите и това "зззззззззз" ако някои се сеща да пише...благодаря предварително...

    #2
    Най-вероятно целият съединител е за смяна.
    BRAVA 1,4 12V
    Nissan Navara

    Коментар


      #3
      georgiarg написа:
      Най-вероятно целият съединител е за смяна.
      и аз съм на това мнение но все пак такива шумове трудно е да се опишат и от разстояние да се установи причината за съжеление май пак ще трябва да се обърнеш към някой "специалист"или към колега от софия на някоя от срещите по взаимопомощ
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар

      Working...
      X