Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новите автомобили с турбо мотори!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новите автомобили с турбо мотори!

    След като се появиха съобщение, че Фиат ще пускат автомобили с бензинови двигатели снабдени с турбо много се зарадвах.Обаче вече доста време не съм видал да се продават на българския пазар, а на мен чакалто ми се изчака.Форд също щяха да пускат т.нар. Екобуст двигатели, но при новия Фокус няма такива. После се чу, че новата фиеста ще е с такъв двигател, но и тук нищо.Ще караме ли скоро коли с бензинови турбо двигатели или това са търговси трикове. Може би при специални поръчки?Няма ли някой по-нова вътрешна информация?
    Няма начин да няма начин!

    #2
    А това какво е .
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      Само 150 коня! Чаках да пуснат поне 1.6 - 170-180 коня, че нещо мудни ми се видят тези 150 коня.
      Няма начин да няма начин!

      Коментар


        #4
        nikolovvd написа:
        Само 150 коня! Чаках да пуснат поне 1.6 - 170-180 коня, че нещо мудни ми се видят тези 150 коня.
        Карал ли си го, че да ти се виждат мудни 150коня!? Защото на мене не ми се видяха хич малко за това купе. Друг е въпроса ако искаш да отваряш вратите и да полетиш по някое време като със самолет.
        Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
        Ex.Opel Astra

        Коментар


          #5
          В момента карам нещо с приблизително същата мощност 143-145 коня и чакам да му свърши гаранцията догодина, за да го чипосам и направя 160 коня. От 60 до 100 ускорява за 5 секунди и ако не внимавам бързо достига 140-150, но ми се иска и нещо да вие под капака и да не е TDI най-просто казано.Двигателя, който обещаваха Форд - 1.6 с 170-180 коня беше идеалния вариант, но все пак Форд. Нали разбираш!Ще почакам още 2 години, връщам настоящата кола и ще взема нещо от тоя сорт - 180-220 коня.
          Няма начин да няма начин!

          Коментар


            #6
            Alfa-Romeo Gulietta 1750кубика 235 коня, не ти ли стига?
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              Имам особено мнение за Алфите. А тази Alfa-Romeo Gulietta нова ли е?
              Няма начин да няма начин!

              Коментар


                #8
                Айде първо се изясни със себе си какво искаш и после пиши глуспости а ?
                Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                Коментар


                  #9
                  Аз съм на ясно! Искам проста (народна кола) с 1.8 - 2 литра двигател, купе до 1500 кг и мощност 180-220 коня от магазина, т.е. нова и да не е Q7, X5 или други подобни с тегло на купето 2.5 тона. И да е на бензин!Този модел е представен преди месец, а аз новата кола я взех преди 2.5 години. Като съм Марко Тотев какво да направя?
                  Няма начин да няма начин!

                  Коментар


                    #10
                    Ами вземи си тогава Golf 6 R32.

                    Коментар


                      #11
                      Stoynev85 написа:
                      Ами вземи си тогава Golf 6 R32.
                      Исках да е Фиат, а вие ме пращата при алфите и най-гадното при голфарите.Ако трябва пеш ще ходя, но на Голф няма да ме видите дори и мъртав.
                      Няма начин да няма начин!

                      Коментар


                        #12
                        еее такива има щом казваш нова поне 10 ще намериш
                        КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                        Коментар


                          #13
                          Исках да е Фиат, а вие ме пращата при алфите и най-гадното при голфарите.Ако трябва пеш ще ходя, но на Голф няма да ме видите дори и мъртав.[/quote]Е нали народна кола ти се кара? Я вземи да направиш някой нов модел FIAT тогава :D

                          Коментар


                            #14
                            http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...846&f1=details
                            КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                            Коментар


                              #15
                              Искам на колата, която карам аз да съм направил първите 10 000 км, а не някой ахмак дето си няма понятие от разработване на нов автомобил. Фиат ми бе първата, втората и пред пред последната кола. Това че на Немски Фолкс Ваген означава народна кола не го прави народна кола, да не говорим, че Голфа от Голф 3 не е това, което беше. След 2-3 години може да зарадвам жената с една Жулиетка, защото й е любима марка, но това което ще постигне Фиат след 4-5 години ще бъде нещо феноменално. Да не забравяме, че дъщерната фирма Ферари за 2012 година ще трябва да конструира, изтества и пусне в производство 1.5 или 1.6 4-цилиндров двигател за Формула 1. До 2015 очаквам тези мотори да влязат и в новите модели на Фиат. Все пак увеличавайки производството производствената цена пада.
                              Няма начин да няма начин!

                              Коментар

                              Working...
                              X