Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подлакътник фиат пунто МК2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подлакътник фиат пунто МК2

    Здравейте колеги,Искам да ви попитам някои монитрал ли си е подлакътник на фиат пунто МК2. Сътоветно ако да какъв модел, за какви пари и от къде си го е взел.Разгледах много модели видях в ebay че има един специален за пунто МК2 с такава обла пластина, но той чесно казано ми се струва трърде скъп и не толкова хубав.Интересуваме ако сте си монтирали някои от тези които могат да се намерят в българия("универсалните") как го поставихте върху облото посредата на колата.Благодаря ви много за съветите и помоща.(извинявам се за грешки но пиша от работа и гледам да съм по експедитивен)Сложил съм снимки на това което дават за Пунот МК2(което не ми харесва) и универсалния тип как се монитра което си мисля че може и да успее да се монтира но не съм сигурен(от този тип има доста по хубави)
    Прикачени файлове
    Fiat Punto JTD HLX 1999

    #2
    Re: Подлакътник фиат пунто МК2

    egzoti4en написа:
    Здравейте колеги,Искам да ви попитам някои монитрал ли си е подлакътник на фиат пунто МК2. Сътоветно ако да какъв модел, за какви пари и от къде си го е взел.Разгледах много модели видях в ebay че има един специален за пунто МК2 с такава обла пластина, но той чесно казано ми се струва трърде скъп и не толкова хубав.Интересуваме ако сте си монтирали някои от тези които могат да се намерят в българия("универсалните") как го поставихте върху облото посредата на колата.Благодаря ви много за съветите и помоща.(извинявам се за грешки но пиша от работа и гледам да съм по експедитивен)Сложил съм снимки на това което дават за Пунот МК2(което не ми харесва) и универсалния тип как се монитра което си мисля че може и да успее да се монтира но не съм сигурен(от този тип има доста по хубави)
    Да,аз съм слагал подлакътник,купен е от Кауфланд за 25 лв.,ако не се бъркам,но за модела не мога да ти кажа.
    Не е важно да приказваш много,защото изричаш думи които не трябва.
    Важни са мислите и малко слова,но да са точни и правилни.

    Коментар


      #3
      http://www.niksto.com/podlakatnici-z...Black.htmlАз поставих на Пандата е този, но си правих стойка. Ако те интересува може да направя снимки, какво съм измайсторил.
      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

      Коментар


        #4
        Re: Подлакътник фиат пунто МК2

        Toni69 написа:
        egzoti4en написа:
        Здравейте колеги,Искам да ви попитам някои монитрал ли си е подлакътник на фиат пунто МК2. Сътоветно ако да какъв модел, за какви пари и от къде си го е взел.Разгледах много модели видях в ebay че има един специален за пунто МК2 с такава обла пластина, но той чесно казано ми се струва трърде скъп и не толкова хубав.Интересуваме ако сте си монтирали някои от тези които могат да се намерят в българия("универсалните") как го поставихте върху облото посредата на колата.Благодаря ви много за съветите и помоща.(извинявам се за грешки но пиша от работа и гледам да съм по експедитивен)Сложил съм снимки на това което дават за Пунот МК2(което не ми харесва) и универсалния тип как се монитра което си мисля че може и да успее да се монтира но не съм сигурен(от този тип има доста по хубави)
        Да,аз съм слагал подлакътник,купен е от Кауфланд за 25 лв.,ако не се бъркам,но за модела не мога да ти кажа.
        Супер а може ли да те помоля или да направиш снимки как точно си го монтирал или да ми го обясниш дори и на лично как точно си го направил понеже мен ме притеснява че трябва там дупки да се дупчат, а ме е страх да не клъцна някои кабел.Съответно тази заоблена пластина ли имаше твоя или е като на другия модел право надолу или пък е като този които колегата каза че е сложил на пандата, които въобще си нямам идея как ще се сложи на тази заоблена конзола при Фиат Пунто МК2Благодаря ти много за изказното мнение .
        Fiat Punto JTD HLX 1999

        Коментар

        Working...
        X