Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Антифриза ми се губи..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Антифриза ми се губи..

    значи автомовбила е фиат типо 1.6 края на 94г. Проблема е следния Антифриза ми се губи .. постояно доливам.....стъклата ми много се изпотяват.. .Водния радиоат е чисто нов сменил сам го преди 3-месеца съмняваме че ми е супукан радиоатора на парното но ако можете да ми кажете каде се намира по точно.. или ако проблема е от другаде... благодаря предваритело
    сяка кола на място и на думи много върви но истената е street racing!

    #2
    Радиатора на парното ти е точно зад касетофона като се наведеш се вижда, ама ако ти тече трябва да е мокро отдолу в краката ти Да не е спукана главата Какво количество се губи и по колко доливаш
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #3
      Провери внимателно всеки маркуч стегнат ли е хубаво.Както каза колегата по-горе - ако е радиатор на парното - ще тече в краката ! Огледай също водната помпа.
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        Бе щом стъклата се потят толкова много, в купето ще да е проблема.
        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

        Коментар


          #5
          Като ти намаля антифриза погледна ли дали не ти се овеличава маслото :D .Може да ти е отишла гарнитурата на главата.Провери маслото.

          Коментар


            #6
            може и капачката да ти изпуска
            1.6 16v 96 г. 103 hp.
            България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
            Да мина да те взема...или да взема да те мина?

            Коментар


              #7
              Стига сте го плашили бе Човека е писал, че му се потят много стъклата, много е вероятно проблема да е в купето. Не е лошо да си погледне и тези неща дето казвате де.
              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

              Коментар


                #8
                Трябва да се свали радиатора на парното и да му се направи ревизия.
                Няма начин да няма начин!

                Коментар


                  #9
                  нагледно, с картинки...http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=6952
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #10
                    Като първо огледаш връзките, които идват от двигателя (най-близките до ламарината отделяща двигателя от купето).Просто казано - огледай внимателно всичко преди да почнеш да разглобяваш. Мястото на теча ще е по-тъмно петно.
                    Няма начин да няма начин!

                    Коментар

                    Working...
                    X