Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Клиренс - Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Клиренс - Стило

    Прави ми впечатление, че колата е еднакво висока и отпред и отзад, поне на снимката.При вас как е ? Моята отпред е видимо по-ниска.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    #2
    И моята отпред на пръв поглед е по-ниска, но всъщност май е само визуална заблуда, въпреки че като го паркирам до на комшийката Стилото моето изглежда с леко вирната задница, а нейното не.
    Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

    Коментар


      #3
      и при мен е очевадно по-ниска предницата (5вр), докато задницата "стърчи" ... ще пиша по-късно колко см е отпред и отзадно аз подозирам, че предните аморт. са пътници де - ще се разбере другата седмица

      Коментар


        #4
        И на мен ми направи впечатление че новото ми Стило тривратото е с по висока предница в сравнение с старото петвратото.
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #5
          Пише, че клиренса е 150 мм. за 1.9 JTD, предполагам, че за всички е еднакъв [отпред и отзад], дори и да са с различни стойности.
          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
          www.cyxap.com

          Коментар


            #6
            xaerial написа:
            и при мен е очевадно по-ниска предницата (5вр), докато задницата "стърчи" ... ще пиша по-късно колко см е отпред и отзадно аз подозирам, че предните аморт. са пътници де - ще се разбере другата седмица
            Амортесиорите нямат нищо общо с височината на автомобила. (ако не е нещо спортно)
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар


              #7
              ми тогава пружините са дали фира ... или са на път да дадат ...а аморт. предните проскърцват чат-пат - не знам тва нормално ли е

              Коментар


                #8
                xaerial написа:
                ми тогава пружините са дали фира ... или са на път да дадат ...а аморт. предните проскърцват чат-пат - не знам тва нормално ли е
                Е те не са дали фира,а просто сиг са се "уморили" вече.Не е мн нормално да поскръцват,ама ако не ти лашка си я карай така. (ако имаш паре си ги смени де )
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар


                  #9
                  Днеска за сефте от както съм я купил колата минах 200км ходих до Ботевград и обратно. Та като спрях в Ботевград на равна площадка и чаках за уговорената среща имах възможноста да я огледам хубаво колата . Действително май няма разлика във височината отпред и отзад. Аз просто не забелязах. Като че има разлика от двете купета с три врати и с пет врати. Предното стъкло на тривратите е видно че е по голямо и по наклонено.Изкефи ме отново разхода на гориво 4.0 л . Шума на двигателя почти не се чува в купето ,все едно е бензинов. Возията беше превъзходна . Изглежда тампона на двигателя е добър ,че не усещам никакво тресете на волана при работа на място и при движениеОткрих и недостатъци които трябва да отстраня. Левия заден тампон бие на твърдо като мина през неравност. Термостата не държи постоянна температура а пада ако съм по равен път и по нанадолнище. Тук малко се двоумя дали термостата е дефектен защото за 10-20 минути работа не може да вдигне 80 градуса температура , но пък и като пипам съединението след термостата към радиатора то си е студено.Значи не пуска течност но и двигателя не загрява. С една дума за сега не ме разочарова количката . По вечеря я минах през автомивката та я измиха хубаво и я прибрах в гаража на топло и сухо и чак след Новата година ще я изкарам . Сега е сезона на джипката и тя ще понесе тежеста от снежните и заледени пътища. :D
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    #10
                    Бай Иване,тоя разход 4/100 си го постигнал при максимална скорост 70км/ч,нали? На 5та предавка такава скорост товари скоростната кутия и ще изревеш.
                    Octavia RS
                    Evo 10-служебната играчка.

                    Коментар


                      #11
                      Товари - чушки, стига да е на равно може и с 50 да кара.Ама темата е за клиренс, не за разходи, тампони, термостат и прочие
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        2-3см разлика има при мен отпред-отзад

                        Коментар


                          #13
                          Да темата е за височината отпред и отзад на купето. На око не направих разлика а нямак с какво да измеря разтоянието ,но на старото ми Стило явно си личеше разликата . Колкото до скороста с която се движих не беше 70км а между 80-90 до Ябланица и със 100 на магистралата . Все пак имаше участъци на които трепеше лек дъждец и парен каша духа.
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар

                          Working...
                          X