Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на гърнета фиат браво 1.4 бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на гърнета фиат браво 1.4 бензин

    Колеги здравейте ,понеже съм нов във форума,търсих тема ,но не открих,може ли някой да обясни как се сменят гърнетата на Фиат Браво 1.4 бензин,че ми предстои смяна.Благодаря предварително.

    #2
    Здравей Колега,Аз моите гърната ги смених като отидох в един автосервиз, и хората вдигнаха колата, викнаха ме, казаха това и това и това е за смяна, струва толкова пари и аз казах ок и след 30 минути вече бях преоборудван.Гледай да не отидеш в някой квартален гараж, дето да ти сложат несъвместими гърнета и да ти откраднат катализатора.По принцип ако нямаш проблеми с двигателя - не махай катализатора.
    Brava 1.6 EL, '98
    182A4

    Коментар


      #3
      Какво по-точно си решил да правиш колега Някаква спортна генерация нещо или
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #4
        Благодаря на отговорилите,смених ги вече,имах в предвид сам да ги сменя но се наложи да се реже ,заварява и т.н.,и си трябваше сервиз .p.s. Катализатора ми го хванаха за 50 лв. нормална ли е цената?

        Коментар


          #5
          vladi111 написа:
          Благодаря на отговорилите,смених ги вече,имах в предвид сам да ги сменя но се наложи да се реже ,заварява и т.н.,и си трябваше сервиз .p.s. Катализатора ми го хванаха за 50 лв. нормална ли е цената?
          Тя цената е ок за катализатора,ама как така са заварявали?Никой ли не им е казал на тия че по генерацията не се заварява?След най много 6-7 месеца очаквай пробив на местото на заварката или около него
          Bravo 1.2 16v
          Lancia Dedra 1.8 16v
          Suzuki GSXR250R

          Коментар


            #6
            PREDATORst написа:
            vladi111 написа:
            Благодаря на отговорилите,смених ги вече,имах в предвид сам да ги сменя но се наложи да се реже ,заварява и т.н.,и си трябваше сервиз .p.s. Катализатора ми го хванаха за 50 лв. нормална ли е цената?
            Тя цената е ок за катализатора,ама как така са заварявали?Никой ли не им е казал на тия че по генерацията не се заварява?След най много 6-7 месеца очаквай пробив на местото на заварката или около него
            Заварката е на мястото на катализатора ,тъй като гърнетата където ги взех са с резонаторно гърне ,по генерацията нищо не е пипано!!!А ,как се сваля конзолата на касетофона (оригиналната) ,тъй като взех друга конзолка за CD.Благодаря пак!!!!!!!!!

            Коментар


              #7
              от двете страни има по 2 метални щипки,пъхаш тънко ножче и като усетиш пластината натискаш надолу,след това другата под нея издърпваш радиото от едната страна само около 1см,повтаряш процедурата и от другата страна и го изваждаш
              Bravo 1.2 16v
              Lancia Dedra 1.8 16v
              Suzuki GSXR250R

              Коментар


                #8
                PREDATORst написа:
                от двете страни има по 2 метални щипки,пъхаш тънко ножче и като усетиш пластината натискаш надолу,след това другата под нея издърпваш радиото от едната страна само около 1см,повтаряш процедурата и от другата страна и го изваждаш

                Коментар


                  #9
                  Катализатора къде го изтъргува? В Кючука?
                  LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                  ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                  Коментар

                  Working...
                  X