Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За Фиат Пунто HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    reebok1 написа:
    1.2 , 80 коня не е лошо
    Да, така е Този двигател е идеалния компромис между мощност и разход на гориво.
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    Коментар


      #17
      мерси за коментарите , май се спрях на Пунто Спортинг

      Коментар


        #18
        re

        спортинга е супер за града 6.5-7 с яко каране в града и извън 5. аз мойто съм супер доволен, само че мисла да лепна една турбинка само да сабера чарковете
        Fiat Punto MK2 Broom Yellow 200++

        Коментар


          #19
          А подръжката на тази кола ква е ?

          Коментар


            #20
            reebok1 написа:
            спортинга ме устройва , но е с 6 скорости а другите са с 5 и нз има ли няква разлика
            Малко е "кашкавалена" тази скоростка кутия,ама ще си я пазиш,и така... За разхода извъградско съм слизал до 4,4л/100км (пълен-пълен резервоар,на една и съща бензиностанция,една и съща колона),градско съм качвал до 9л/100км (това със много студени стартове) :D
            Fiat Punto Mk2 1.2 16V Sporting `00

            Коментар


              #21
              ре

              както колегата каза кутията е малко калпава, по хубаво масло и всичко е наред. Като подръжка нормални цени, само кабелите и бобината е малко скъпа, ама за сметка на това двигателя побира 2.8 литра масло , а кутията 1.8л. Ремаците кам 150лева трябва да стигнат. Преди 2 седмици правих предницата на мойта, тампоните на носачите едните са 7 лева а другите по 13, на стаб. щанга по 14 лева, тампон на амортисиора е 27 лв беше евтиния по скъпия 45-6 лева. според мен цените за подръжката са добри.
              Fiat Punto MK2 Broom Yellow 200++

              Коментар


                #22
                Cerwin написа:
                Само за Спортинг си разхода е супер а визията е като на хгт имам приятел с 1.2 и съм го п итал извън града е към 4,3 до 5 на 100 км . А в града е кам 6 - 6,5 на 100 км Какво може да исклаш повече и си вдига 200 км в час
                Колега, не че искам да се дразним с теб но какви са тея скорости и разходи. Говоря за реални стойности, а не за стрелки.Като нашите с теб едвам се държим малко над 200, а това 1.2 не го виждам там (Sporting : Top speed 172 km/h (107 mph))Както и разхода на ХГТ-то не е съвсем така - стойностите са по височки (скоро очаквай в нашата тема подробни смики за смяна вариатор)
                Fiat Punto MK2 HGT 1.8 16V
                Опитвам се да стана малко преди да си легна ....хаха
                Аз съм животно и имам страхотен нюх- обуняние на сляп и зрение на глух !!!

                Коментар


                  #23
                  ре

                  bjlagypa написа:
                  Cerwin написа:
                  Само за Спортинг си разхода е супер а визията е като на хгт имам приятел с 1.2 и съм го п итал извън града е към 4,3 до 5 на 100 км . А в града е кам 6 - 6,5 на 100 км Какво може да исклаш повече и си вдига 200 км в час
                  Колега, не че искам да се дразним с теб но какви са тея скорости и разходи. Говоря за реални стойности, а не за стрелки.Като нашите с теб едвам се държим малко над 200, а това 1.2 не го виждам там (Sporting : Top speed 172 km/h (107 mph))Както и разхода на ХГТ-то не е съвсем така - стойностите са по височки (скоро очаквай в нашата тема подробни смики за смяна вариатор)
                  Не съм съгласен за скороста стандартно спортинга си въври спокойно със 190, мойто ги прави 210 по ГПС това със 185/55/15 , пък и хгт-то не много коне повече, за сметка е по тежко от пред.
                  Fiat Punto MK2 Broom Yellow 200++

                  Коментар


                    #24
                    Като говорим за цени и разход да се включа и аз, моето HGT градско дава около 9 при нормално спокйно каране, извън града около 6 - 6.5, а за подръжката е болна тема, преди 2 седмици смених тампон на двигателя - 220 лв. (без монтаж) това беше най - ефтината оферта. Тея неща ги казвам от опит, а не от книгите

                    Коментар


                      #25
                      кажете нещо за JTD.. скъпа ли е подръжката? При закупуване първоначалните смени към колко ще ми стъпят? Намислил съм да си купя такъв модел.. Какво ще кажете? 82 к.с. не са малко за това купе. Пък и няма да ставам състезател..

                      Коментар

                      Working...
                      X