Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Два проблема с Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Два проблема с Темпра

    Имам следните проблеми с Темпра 2:1.Километража изключва от време на време.Не угасва, а сочи 0км. Не съм забелязала да е свързано с мокро време или лош път.2.Като измина около 50-60км се чува някакво свирене от ляво задно колело, което изчезва за малко като натисна спирачките.

    #2
    А когато спидомера показва НУЛА, километража спира ли?
    Няма начин да няма начин!

    Коментар


      #3
      nikolovvd написа:
      А когато спидомера показва НУЛА, километража спира ли?
      Да.

      Коментар


        #4
        Има един датчик на скоростната кутия. От него идват импулси до таблото и при овлажняване на платката се образува зелена плесен, която скапва датчика. Ако искаш си вземи един датчик ІІ-ра употреба или от някой приятел със същият автомобил и пробвай чрез подмяна, за да не се набутваш излишно с нов, че не са без пари.Ако се оправи можеш да го отвориш и да си го оправиш. Ремонта е прост и може в домашни условия да го оправиш.
        Няма начин да няма начин!

        Коментар


          #5
          Този датчик мисля, че не беше евтин
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            #6
            А за свиренето на колелото свали барабана и почисти пружините и изобщо всичко вътре ако не се оправи може и да се наложи и цилиндър да сменяш.Което мен малко ме съмнява но опитай с чистенето и виж феродото на какво дередже е да не е останало малко и цилиндрите се разпъват много и после трудно се връщат.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7
              Накладките са на 3000км

              Коментар


                #8
                VeselkaD написа:
                Накладките са на 3000км
                Темпрата с накладки ли си или с челюсти е .
                FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                Коментар


                  #9
                  Трябва да са челюсти.Плочки някакви.

                  Коментар


                    #10
                    VeselkaD написа:
                    Трябва да са челюсти.Плочки някакви.
                    По постовете ти се разбира че че устройсвото на автомобикла не ти е присърце не се мъчи иди в сервиз .
                    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                    Коментар


                      #11
                      dani389 написа:
                      VeselkaD написа:
                      Трябва да са челюсти.Плочки някакви.
                      По постовете ти се разбира че че устройсвото на автомобикла не ти е присърце не се мъчи иди в сервиз .
                      Подкрепям те колега ... Най-добре иди в сервиз да го погледнат ... А за първия въпрос е само датчика на километража който се намира на скоростната кутия
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар

                      Working...
                      X