Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ударената кола- носили нещастие?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ударената кола- носили нещастие?!

    Здравейте колеги,Имам стило дизел-115 5 врати. На 3 месеца. Преди 2 седмици ме удариха странично. Сега за смяна са 2 врати, отвори се и еърбег завеса и на седалка. Слава богу всички сем Ок.Та питането ми е може би малко странно- като направя стилото да го продам ли или да си го карам?Не носили нещастие ударен автомобил? Някои приятели казват, че носи нещастие, а други смятат, че ако се направи да си го карам.Ще се радвам да чуя и вие какво мислите.Благодарности.

    #2
    Без да се обиждаш, това са пълни глупости. Игнорирай бабините деветини и си карай колата. Съвсем друг е въпроса, ако вече изпитваш неприязън точно към този автомобил. Тогава продавай.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      Абе колега стига с тези суеверия Направи си я и си свиркай (стига купето да не е осукано)
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #4
        То ако става въпрос надали има автомобил докаран тука,който да не е удрян малко или повече.
        Фиат Крома 1.9 16v+
        Фиат Браво 1.6 16v
        Фиат Мареа 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Re: Ударената кола- носили нещастие?!

          Ivan-21 написа:
          Ще се радвам да чуя и вие какво мислите.Благодарности.
          Като знаем колко неударени коли са били ударени, отговорът е ясен
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар


            #6
            Незнам какви са тея приказки,но мойта кола е удряна поне 2-3 пъти преди мене,от както е в мойте ръце само подпрях един стълб с задницата и след седмица съседа ми я удари пред нас.. Така,че аз мисля че на тая мойта кола не и върви грам и ако ги имах парите щях да я сменя..Иначе то е ясно,че каквата и кола да вземе човек не се знае колко пъти е удряна и т.н..
            Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

            Коментар


              #7
              До6ре де колега, нали и чисто новите коли ги удрят,значи и над тях тегне проклятие Пролетта ни 6яха докарали едно Пунто на 800км въртяно през таван.По-скоро си направи сметка кое е по-изгодно - да я правиш или продаваш.
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #8
                разбирасе че носи нещастие.Като я удариш трябва да хвърлиш един куп пари и да обикаляш по сервизите.ТОВА си е чисто нещастиеАМИН!
                КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                Коментар


                  #9
                  еми моито типо при парвия собственик има 5 катосторфи и то сериозни.. ас лятото бях направих сериозна рогови греда капак, ляв, десен калник нз си ко още // дадох 400 лв и за части 200 лв.. и си я направих и ся карам..... по твоита логика не трябва да си карам типото .. ? ?
                  сяка кола на място и на думи много върви но истената е street racing!

                  Коментар


                    #10
                    Я дай да го видим на какво мяза.

                    Коментар


                      #11
                      Ударена кола и ЕБ..НА жена носят ли нещастие???????Суеверия!
                      КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                      Коментар


                        #12
                        Носи, аз бих я продал веднага.Еле пък ако се е отворил предния еър. Става грозна гледка тогава.
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          emzo написа:
                          Носи, аз бих я продал веднага.Еле пък ако се е отворил предния еър. Става грозна гледка тогава.
                          Колега не че се заяждам ама да не би да искаш да я купиш тази кола ? Въпросът е дали няма да ти носи лоши спомени, особенно ако много си се стреснала при удара даже може да имаш чувство за несигурност в тази кола, ако тези работи липсват и ремонта не ти е повече от да си купиш нова си я оправи и карай

                          Коментар


                            #14
                            Предния еър ако е отворен - таблото няма оправия.Второ стило да си купя, трябва да съм се побъркал.А за стреса - ми то по тая логика да не кара кола повече.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              Стрес при положение че човек е жив и здрав??А съм претърпявал лека случка със предишната ми кола и след това ми беше приятно да я карам защото един вид се доказа като сигурна колица.Би трябвало ако си жив и здрав да се гордееш с тази кола която ти е спасила живота защото винаги може да бъде и по зле.
                              КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                              Коментар

                              Working...
                              X