Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

помощ за потене на стъклата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    помощ за потене на стъклата

    колеги, помагайтепроблема е че се потят стъклата ужастно много а незнам от къде идва проблемаклапата е отворена да вкарва въздух отвънфилтъра на климатика го свалих защото е много мръсен(а в момента няма пари за нов)в краката на пасажера е сухо. аз вече идея си нямам от къде може да идва проблемамного ще съм благодарен ако някой помогнетърсачката я ползвах но ми излезнаха резултати в които виновника е един от тези който съм изброил
    Fiat Bravo SX 1.4 12V

    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

    #2
    Когато купих мойта кола също се потяха страшно стъклата.Клапата отворена за свеж въздух, филтри 3 смених за 10000 км, сухо на пода на водача и пасажера.Оказа се, че радиаторчето на парното в купето е просълзило.Не течеше, а сълзеше.Трудно ще разбереш доде не протече.Под него има една пластмаса като легенче, която обира капките.След смяната на мойто радиаторче проблема изчезна.Ако ти е просълзило радиаторчето нямаш избор-смяна.Виж дали губи антифриз. Когато пуснеш вентилатора за отопление, неможе да не усетиш гадната миризма в началото, а и не само в началото.Смяната не е проблем, ако се разровиш за темата за смяна на радиаторчето тук във форума.Аз, след изчитането й си го смених сам.Доста подробно и ясно е обяснено и ако не си с две леви ръце няма да имаш проблем.Радиаторчето го има в магазините-мойто го платих около 60лв.

    Коментар


      #3
      п

      родиаторче на парно
      тел.0897943620

      Коментар


        #4
        Мазни ли са стъклата ? От радиаторчето е
        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

        Коментар

        Working...
        X