Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво да гледам при покупка на Фиат Стило Абарт?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво да гледам при покупка на Фиат Стило Абарт?

    Имам намерение ,за сега само намерение за покупка на Стило -Абард - бенДзин.Та с една молба към който има желание все пак .Какво да гледам (то е ясно че е каквото видя) но все пак на пръв поглед какво да гледам че поне х...я да е по малък.И да ли си заслужава. Въпреки че ми харесва.Модерирано заглавие.Модераторски екип на Fiat-bg.org

    #2
    Въпреки, че от бензини не разбирам никак ще се включа само за да те окуража за покупката. Лично аз се чудих около месец над едно такова стило 170кс. Отказах се единствено защото не съм свикнал да давам хиляди левове за гориво, а и често пътувам на далеч и няма да ми е никак изгодно. Лично на мен колата ми харесва адски много особено лопатките за превключване на предавки от волана. Какво да гледаш ми е трудно да ти кажа освен да има всички екстри /мисля, че 170кс ги има всички/ и всичко да работи.Упс. Сега забелязах, че не си написал какъв мотор и коне. Нищо аз да си изкажа мнението за 170-ката пък Успех в търсенето. ПС. Каквото и стило да си вземеш ще ти хареса.
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      kiselo написа:
      .....Лично на мен колата ми харесва адски много особено лопатките за превключване на предавки от волана...
      Аз тожа лqто карах такова "Стило" и скоростите му не бqха на волана. Може би при нqкои е така, но поне тази кола, коqто аз карах не бе6е така.
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #4
        колега има много хубава публикация във форума нема лошо да я прегледаш не е специално за абарт но е доста интересна

        Коментар


          #5
          Ало компнаията какво стана никой не казва нищо топ сикрет ли е

          Коментар


            #6
            ivl написа:
            Ало компнаията какво стана никой не казва нищо топ сикрет ли е
            Колега упомени кой двигател искаш? 1.2, 1.6, 1.8, 1,9ЖТД-80кс/115кс, 1.9ЖТДм-120кс;140кс. 2.4i.?Така трудно ще получиш конкретни мнения.
            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

            Коментар


              #7
              Abarth е само 2.4 20v
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                Abarth е само 2.4 20v
                Колегата може да е имал в предвид кола с абарт пакет (прагове и т.н.)
                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                Коментар


                  #9
                  Според мен точно за 2.4 пита и няма да намери отзиви много.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    За Абард 2,4 става въпрос и аз до колкото знам Абард е само 2,4 бенДзин

                    Коментар


                      #11
                      Абарт се пише.И се пише "доколкото", а не "до колкото"."Дали" се пише, а не "да ли".
                      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                      www.cyxap.com

                      Коментар


                        #12
                        ако си спомням правилно темата/въпроса не беше по/за правопис и/или реда на словосъчетанИята и т.н.но щом това те влече/интересува н.з. - не знаех че форума е и за ..........освен тези забележки имаш ли какво да кажеш за всички останали по въпросаБлагодаря на всички вкл. в дискусията.Колата да Ви кажа откровенно е много хубава но е била КАТО НОВА както се видя след прегледНаправо изтриите темата

                        Коментар

                        Working...
                        X