Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортен филтър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спортен филтър

    Значи колата е пунто gt проблема е следния пуснах спортният филтър с маркуч между акумолатура и фара и сега почна да ми светва инспекцията като колата работи намясто примерно като спра на сфетофар светва за около 30 сек. после гасне възможно ли е да е от филтъра и , че недостига достатъчно въздух до него Преди тва го бях закачил направо на дебитомера и съсипах 1 затова сега е филтъра с маркуч настрани да не смуче топъл въздух :D
    Cupra Fr

    #2
    Re: Спортен филтър

    Speedster написа:
    Значи колата е пунто gt проблема е следния пуснах спортният филтър с маркуч между акумолатура и фара и сега почна да ми светва инспекцията като колата работи намясто примерно като спра на сфетофар светва за около 30 сек. после гасне възможно ли е да е от филтъра и , че недостига достатъчно въздух до него Преди тва го бях закачил направо на дебитомера и съсипах 1 затова сега е филтъра с маркуч настрани да не смуче топъл въздух :D
    батенце, дебитомера от хубав конус не би трябвало да даде фира! и аз имах подобни съмнения за моя и дори почти го бях сменил, но се оказа че просто данните от дебитомера са "по различни" със сп. филтър. /то заради това не ми е светила лампата на таблото, при бъгнат дебитомер свети!/. двама приятели са с гт-та с конуси КиН и вече повече от година нямат проблеми, свързани с това. а жегата в твоя случай мислея не оказва почти никакво влияние, все пак си с кулер!
    "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

    Коментар


      #3
      от кво може да ми светва лампата инспекцията ?и аз съм с K&N за коли до 2000 кубика
      Cupra Fr

      Коментар


        #4
        Speedster написа:
        от кво може да ми светва лампата инспекцията ?и аз съм с K&N за коли до 2000 кубика
        за съжаление от какво свети лампата не мога да ти кажа! ходи ли на диагностика? още по добре.. ела до вантотрейд да ти направят, дори и да си правил другаде такава. там по мои наблюдения са най-добри за Сф. и околностите!
        "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

        Коментар


          #5
          И аз тва мисля да направя Имам май спукана траба по системата и може и от там да ми прави мизерията утре ще я погледнем цялата система
          Cupra Fr

          Коментар

          Working...
          X