Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Alfa 166 2.4 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Alfa 166 2.4 JTD

    Здр. Знам, че някои от вас карат Alfa Romeo и искам да попитам тук понеже не мога да се регистрирам във другия форум.Карам Brava и съм много доволен , но мисля да я сменям с 166-ца.Брат ми ще ходи до Германия и щи ми докара кола и съм решил да е 166 2.4 JTD.Въпроса ми е ако някой кара да даде някой акъл заслужава ли си или не ,защото срещам само негативи от "разбирачи" , а и е много рядко срещана по улицата.Почетох в алфа форума и собствениците на този автомобил се изказват доста ласкаво за модела , а и мен ме е грабнала.Мисля че има и Мареи с този двигател.И за последно има ли някой представа колко и е данака и ГО на този мотор.Мерси ако някой се включи.

    #2
    Преди да я вземеш,ако незнаеш имай впредвид че потдръжката и обслужването на тази кола е в пъти по скъпо от на бравата.Окачването също и е по скъпичко и то доста.Но пък предлага много комфорт и добра динамика.(имам колега с 166 2.4 - не е много доволен,нече се троши често,ама строши ли се всичко е скъпо)
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      Не върви с тоя мотор колкото е прилично за Алфа а и трака като чувал с орехи.А за части първо питай по магазините и тогава си реши .А мотора мисля че е повече коне от Мареята.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Alfa 166 2.4 JTD има няколко разновидности на двигатели с конкретната кубатура.Преди и след facelift и т.н.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Става дума за 2.4 JTD 2002 година 150 коня

          Коментар


            #6
            Е Алфа ... болест си е, трябва да имаш пари да я глезиш, със сигурност няма да ти е поддръжката като на една Мареа.Ама пък е кеф, особено с тоз двигател.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Момчета взех БМВ 320 150 КОНЯ ДИЗЕЛ 2003г.Стъпи ми на 12 бона ,но не съжалявам.колата е звяр

              Коментар


                #8
                Честито за звяра . И дай някоя снимка да му се порадваме на тоз баварец.

                Коментар

                Working...
                X