Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Щори на задното стъкло?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Щори на задното стъкло?

    Разрешени ли са? Много хора почнаха да ме съветват да си сложа, за да не ми направи някой беля да ми счупи стъклото заради колоните. Знаете ли дали по закон са позволени?
    Bravo, 1.8 16V

    #2
    Това което аз знам е,че след като имаш странични огледала,задното стъкло може да бъде с щори.Обаче това не означава,че няма да се заяде с теб някой полицай.Стига да не забравя да питам,утре ще ти кажа по-точно как стоят нещата с щорите.

    Коментар


      #3
      peho написа:
      Това което аз знам е,че след като имаш странични огледала,задното стъкло може да бъде с щори.Обаче това не означава,че няма да се заяде с теб някой полицай.Стига да не забравя да питам,утре ще ти кажа по-точно как стоят нещата с щорите.
      горе долу си прав, ама не става въпрос за задното стъкло, а за задните странични стъкла /на вратите при коли с 4-5 врати/ а за задното стъкло могат да се заядът спокойно щото по закон нямаш право да е затъмнено, както със щори така и с фолио
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        не е позволено да се слага, но по добре да дам на полицая 10-20лв ако се заяде, отколкото да дам после 180лв. за колони.
        Tofas- Sahin 1.6 карб.

        Коментар


          #5
          щом е забранено няма да слагам, или ще ги махам като карам, не искам да си имат повод да ми се заяждат
          Bravo, 1.8 16V

          Коментар


            #6
            но има и друго нещо, до колкото знам в закона пише че е забранено да се затъмняват стъклата (в случая задното), но щората не ги затъмнява- тя е вид перде.
            Tofas- Sahin 1.6 карб.

            Коментар


              #7
              Забранени са апселутно всякакви щуротийки, шукарийки и селянийки, на задното и предното стъкло, които пречат по какъвто и да е начин на видимостта или я намаляват, включително и щори! Разрешени са само неизброимите вече стикери от разните му бирници !
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                kiro_of_the_day написа:
                Забранени са апселутно всякакви щуротийки, шукарийки и селянийки, на задното и предното стъкло, които пречат по какъвто и да е начин на видимостта или я намаляват, включително и щори! Разрешени са само неизброимите вече стикери от разните му бирници !
                а плюшени играчки
                Bravo, 1.8 16V

                Коментар


                  #9
                  Tickle написа:
                  kiro_of_the_day написа:
                  Забранени са апселутно всякакви щуротийки, шукарийки и селянийки, на задното и предното стъкло, които пречат по какъвто и да е начин на видимостта или я намаляват, включително и щори! Разрешени са само неизброимите вече стикери от разните му бирници !
                  а плюшени играчки
                  Ами зависи... не трябва да са такива които зазсейват!Преди време бяха подгонили за висящите играчки и ароматизатори от огледалото...
                  FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                  Коментар


                    #10
                    А топка "Танго" с автограф от Сираков?

                    Коментар


                      #11
                      Решението е Автоматична щора..., но са скъпи!

                      Коментар


                        #12
                        По повод щорите мога да споделя следното: Сега, докато си подкарам за постоянно Bravo-to карам един Citroen Xantia, който се има оригинална, ама мнооого яка щора отзад. Случи ми се при проверка да се загледа в нея полицая и почна нещо да мрънка за нея, при което аз му предложих да погледне през нея, за да се убеди, че по никакъв начин не намалява видимостта. Той го направи и само зацъка с език и каза, че не било много редно, ама и аз измрънках че тя си е оригинална и това беше. Не знам дали някой от вас е обръщал внимание на тези "ситроенски" щори, но това е най-доброто, което ми е познато. Предпазват от слънцето, скриват колони, ако ги има, тушират светлината на фаровете отзад и така не ме заслепяват и не на последно място са наистина много естетични. Yellow_Flash_Colorz_PDT_15 Та ако някой знае да има нещо подобно и за Bravo-to да казва къде, защото няма и да се замисля дали да си сложа Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                        Bravo 1.6/16V ... и на газ

                        Коментар

                        Working...
                        X